• partnerini evirip çevirmeye gücü yetmeyen, kadınını kaldırıp o duvardan o bazaya vurabilmekten aciz ve hatta tek kelimeyle de ifade etmek gerekirse, zavallı bir orospu çocuğu olan erkektir.( tek kelime yetmedi)
    ya da bilemiyorum, belki de fazla yükleniyorum. düşünsene ateşli ateşli sevişiyosun. o gazla yatağın her santimetre karesini verimli kullanabilmek adına, hatunu ordan oraya döndermeye başlıyosun. hani timsahın antilopları boğduğu tarz. amma ve lakin misal sen üstte hatun altta iken proses duraksadı. hatun dönmüyor çünkü gücün yetmiyor. moral bozmayıp, anı bozmamak adına gelgit sırasında bikaç ateşli öpücük kondurmaya devam ediyosun. hazır olduğunu hissettiğinde yaallah deyip omzun arkasından kavrayıp tekrar deniyosun... hı ,hııı,,,,,,,ığğğğh! yoh, gahmıyo:( sonra da "aşkım biraz sen üste geçer misin :(((?" deyiveriyosun. ezikliğe acziyete bak.. girişte az bile söylemişim, senin erkekliğini zürriyetini sikim orospu çocuğu
  • başlık bir yana yazar telefonu kaldırdığına şükretsin.

(bkz: vurun lan vurun daha ölmedi)
  • bunu asuman'a da söylesene delikanlı
  • istediğim gibi yapıyorum yeri geliyor nazik yeri geliyor hayvanca sanane mk dallaması
  • yazarının başka yerlerini kaldıramamasının harareti hayal gücüne ve çenesine vurmuş başlığı ve entrysi. dokunmayın sürtünerek alev alacaktır elbet
  • haklısın kardeşim derhal gidiyorum ve 33 liraya protein tozu alarak duvarları kırmaya başlıyorum.

tanım: haksız ve ibne erkektir.
  • sikmez sevişir...

böyle naif adamları götünüze şaplak atmıyor diye harcadınız beee yazık yazık.:ppp
  • yorulduğunda kenar heyete iki elinin işaret parmaklarını birbirinin etrafında silindir şeklinde döndererek "hoca değiştir beni" işareti yapar. işbu işaret yapılırken silindirin çapı gereğinden fazla genişlerse anlam kayması yaşanır ve "çözdün mü mevzuyu?" şeklini alır.

tavsiye edilmez.
hesabın var mı? giriş yap