2523 entry daha
  • ünlü snowmen. ama bu son hareketi tüm türkiye'nin yapmak istediği hareket olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • bu adam kovulduysa, bir polüm yoksa, ben gerçekten ne gündemi takip edebiliyorum ne de olayları dogru analiz edebiliyorum demektir. fatih altaylının, okanın yapamadığını bir kac yildir tv de sabah programı sunan, haber programı sunan bir adamın yapabiliyor olmasının baska bir aciklaması olamaz. ya da fox tv at ciftliği gibi bir yer, insanlar unutuyor nerede oldugunu. sıcak bir ambiyansı var da denilebilir. tekrar ediyorum, bu adam kovulduysa, benim yazdıklarımı ciddiye almayın.
  • ilk olarak şunu söyliyeyim. fox tv izleyenler bilecektir epeydir tarım çiftçi haberleri yapıldı fox tv de. adam basbas bağırdı çiftçilik tarımı bitirdiniz diye. olayın kopma noktasına gelmişti. bu son haberdede silivri danamındıra köyünde haber yapmışlar. selçuk tepeli abimiz has silivri çocuğudur. hem tarıma duyarlılığı hemde silivrili oluşu böyle bir tepkinin çıkmasına neden oldu
    not:silivrispor
  • sen kahvehanedeki adam gibi davranacaksan orada işin ne?
    senin mesleğin bu değil mi? böyle davranırsan ne oldu mesleğe, kahvehanedeki adamdan ne farkın kaldı? bırak bari işini hakkıyla yapacak biri geçsin yerine. bardak fırlatarak o iş olmaz.
  • ne kadar haklı olursa olsun bir haberci olarak soğuk kanlılığını korumalıydı. 11 eylüller sunuldu, darbeler sunuldu, kuveyt savaşı sunuldu, 15 temmuzdaki mavili kadını unutmamak lazım…tarih boyunca çok korkunç haberler gördük, haberciler profesyonel bir manken gibi olmalı. giydiği elbiseyi beğenmesede, poker face yüzüyle podyumda dimdik yürüyebilmeli. canlı yayında depremde bile kıpırdamayan spiker gördük, hangi ülkeydi hatırlamıyorum ama yıllar önce kendi babasının ölümünün haberini yapan bir spiker görmüştüm. insanların haber alma hakkı bazen duyguların önüne geçmeli. haklıda olsan, yorum yapıyorsan, tarafsın demektir. haberci taraf olmamalı. bu benim görüşüm, sayın tepeli insan olarak hepimiz gibi sabrının sonuna gelmiştir doğrudur ancak haberci olarak yaptığı doğru değil, en azından tartışılır…
  • ahmet hakan bir şey yakalamış:

"haberleri daha önceden bildiğine göre bu tepkin anlık olamaz. yoksa rol mü kesiyorsun?"

tekrar:

"haberleri daha önceden bildiğine göre..."

neticede bu adam haberi önceden biliyordu. bir son dakika gelişmesi değil ki.
  • selçuk bey’in hareketine şov diyenler, şov yapmayı en iyi bilenlerdir.
  • fırlattığı bardakla büyük bir kesimin yüreğine su serpen fox tv haber spikeridir.

halkın içinden gelip çiftçi kökenli olduğundan içinde bulunulan duruma tercüman olmuştur.

edit: şov amaçlıdır diyenlerin herhangi bir konuda hiç içi yanmamış , yılların emeği yanlış politikalar yüzünden hiç çöpe gitmemiştir muhtemelen.. konuya haiz olmadan ezbere konuşmayınız.
  • fatih portakal'dan daha derinlikli analizler ve yorumlar yaptığı için severek izlediğim fox tv haber sunucusuydu. bardağa tokat atma olayını çizdiği imaja yakıştıramadım açıkçası. yandaş kanalların höt zötle haber sunan, iktidar gücüne güvenerek ona buna hakarete varan yorumlar yapan sunucularına benzettim. onlardan biri olmadığını tabii ki biliyorum. sunduğu haber yüzünden siniri bozulmuş olabilir, bu tepki bir birikimin patlaması olabilir ya da o gün canı ekstra sıkkındır, fark etmez. sokaktaki adam ya da sen ben gibi olmadıkları ve tepkilerini, streslerini bizden daha iyi kontrol edebildikleri için ekrana çıkabilmeli tepeli gibi isimler, türkiye'nin en çok izlenen haber bültenini sunmak da apayrı bir otokontrol gerektirmeli. ekranların en beyefendi sunucularından biri kendisi ve bu tabiri samimi bir şekilde hak ettiğini düşünüyorum. umarım seyircisinden özrünü dileyip yoluna devam eder.
  • tamamen şov amaçlı olduğunu düşünmüştüm ilk gördüğümde sonradan bu adamın çiftçi çocuğu olduğunu öğrendim ve bir anda patlama yaşadığını düşünüyorum artık. hadi çiftçi çocuğu olmasa bile haftaiçi her gün orada aynı tarz haberleri verip hiçbir sonuç alamadığını gören bir insan olduğunu da unutmamak lazım.

özellikle mr. portakal zamanı her gün fox ana haberi izlerdim bülten sırası bile aynı ekseriyetle her gün aynı haberleri orada 45 dk okuyup gitmek kolay şey değil bir süre sonra dünya para bile alsan ki, o kadar yüksek değil bunların ücretleri, boşa kürek sallamak gibi geliyor. özetle çok tartışılmaması gereken bir konu.
642 entry daha
hesabın var mı? giriş yap