• şüphesiz ki; bu şarkının klibinde başrolleri özlem tekin'in sağ ve sol memesi paylaşmıştır.
  • levent yüksel'in uslanmadım albümünde yer alan sözü müziği özlem tekin'e ait parça. levent yüksel yazmamışlar'ı istemiş özlem tekin'den, o da sana yeni bir şarkı yapayım ben demiş ve sen anla'yı yazmış, güzelce vokal de yapmış sonra...

alıştım yalana
    pervasiz olmaya
    hiç tutmam sözümü ama hala
    masmavi bak gökyüzü

alıştım elvedaya
    umursamaz durmaya
    hiç sevgi görmedim ama hala
    simsicak bak ellerim

ben üzülmem sen ağla
    dert dinlemem anlat orda burda
    çoktan ayrilmişiz aslinda
    ben söylemem sen anla

alıştım korkuya
    yalniz kalmaya
    hiç kimseyi silmem ama hala
    bembeyaz bak bu sayfa
  • ben mi abartıyorum bilmiyorum ama aşırı güzel şarkı. özlem tekin faktörü tabii ki.. ard-arda 4-5 defa dinleniyor.

http://youtu.be/zmahn82yolw

yaşasın özlem tekin. :)
  • ben yorgunum, mecalim yok anlatmaya, yürekler bir nasılsa, sen çöz beni, oku aklımdan geçenleri demektir...
  • özlem tekin'in nihayet hatırladığı, oha güzellikteki şarkısı. video klip çekilmiştir.

(bkz: http://www.facebook.com/…kin-sen-anla_music&h=e7b3c)
  • ozlem tekin'in turkiye'deki sayili seslerden ve yeteneklerden biri oldugunu kanitlayan sarki.
  • son yılların kulaklarımıza gerçekten hitap eden en iyi türkçe şarkılarından biridir.

özlem tekin tınısının ne demek olduğunu unutmuş olsa da bunu dinleyince tekrar anlıyor insan. ''ben üzülmem, sen ağla.'' diyor ablamız. belki bir şeylere inancını artık kaybetmişlere, elini eteğini çekesi olanlara, pervasızlara daha da çok dokunuyor sözleri.

bencillikten değil, bize bir şey olmaz, siz anlayın.
  • özlem tekin in yeni albumunde* nefis yorumladığı öz şarkısı.
    bunu dinlemekten diğer şarkılara sıra gelmedi daha.
  • albumun en guzel şarkısı da belki...hafif acııtıyor mu ne anlamdım gitti ama bildiğim birşey varsa o da hande'nin muhtesem bir yorumcu olduğu şarkıya o aşmış garip havayı katan da biraz bu yorum sanırım...neyse ileride herhangi unutlmamıs bir eski sevgiliyle karsılasınca dile dolanabilecek şarkı...
  • eğer hüzünlü bir ânınızdaysanız, hele de bu hüznün nedeni aşksa kesinlikle dinlenmemesi gereken bir parçadır. "sen başka, başka birinin kollarında..." diye başlayan bölümde dağılma olasılığınız hayli yüksek.
hesabın var mı? giriş yap