şükela:  tümü | bugün
136 entry daha
  • hey yavrum hey müdüre bak sen ya.

atatürk tişörtü ile fistanı bir tutuyor allahın meczubu. yalnız sizinkiler atatürkçü takılmaya başladılar bu ara haberin olsun, götüne tekmeyi yersen şaşırma yani.

gündemde kalır umarım bu olay ve başı iyice bir ağrır o meczubun.
  • olmayan beynine son güncellemeleri yüklemeyi ihmal etmiş müdürcük şeklinde tanımlanabilir. o değil de bir lider düşünün ki ölümünün üzerinden 79 yıl geçmesine rağmen yaktığı meşaleyle hala yobazların canını yakabiliyor.
  • keskin dönüşlerin hızına uyum sağlayamamış akçomar beyanı.

oysa şimdi atatürk'ü sevmek moda.
  • orda hocaya yapıştıracaksın cevabı hocam siz kendinize onu yakıştırıyorsanız giyebilirsiniz ben bunu yakıştırdım bunu giydim diye
  • bence bir sakıncası yok
  • hasan hocanın eski bir öğrencisi olarak; ses kaydını alan çocuğa ' bu ne cesarettir yiğidim seni tanımak istiyorum' şeklinde sesleniyorum.
    biz hem sever hem çok tırsardık.

bu arada adamın 7 yıl öğrencisi oldum, atatürk'le ilgili tek bir negatif imasını duymadım. ( selanikliyim, atatürkçüyüm)
    böyle dan dun konuşur, fışkı mışkı der ama öğrencileri evladı gibi de seven bir adamdır aslında.

(bkz: hasan aydın ile klaus götz'ün kemancı macerası)
  • atatürk’ü peygamberle karşılaştıracak kadar çığrından çıkmış bir dinci zırvası.

(bkz: kafa siken dinci zırvaları)

onlar için iki kutup var. atatürk’ü seven herkes kafir, sevmeyenler de über müslüman.

ya senin ben sığındığın dinini imanını sikeyim ya. suratsız sıfatını sikeyim. senin gibiler atanıyor, müdür oluyor ve ben hala atama bekliyorum. madem çok rahatsızsın, siktir git insanları görüşlerinle zehirleyebileceğin mesleklere. öğrenci azarlamakla eğitim verdiğini zannediyor am biti.

ulan azalarak da bitmiyorsunuz şaka gibi. kudurun lan şerefsizler, son kasım’a kadar bu millet atatürk’ü hatırlayacak, hatırlatacak. size inat unutturmayacağız!
  • susun deli konuşuyor. konuş deli.
  • (bkz: atatürk tişörtü bahane)

giy aslanım sen fistanını, özgür türkiye’deyiz endişen olmasın.
15 entry daha