108 entry daha
  • hey yavrum hey müdüre bak sen ya.

atatürk tişörtü ile fistanı bir tutuyor allahın meczubu. yalnız sizinkiler atatürkçü takılmaya başladılar bu ara haberin olsun, götüne tekmeyi yersen şaşırma yani.

gündemde kalır umarım bu olay ve başı iyice bir ağrır o meczubun.
  • olmayan beynine son güncellemeleri yüklemeyi ihmal etmiş müdürcük şeklinde tanımlanabilir. o değil de bir lider düşünün ki ölümünün üzerinden 79 yıl geçmesine rağmen yaktığı meşaleyle hala yobazların canını yakabiliyor.
  • gündemi takip edememiş arkadaş ; çomargillerde aniden beliren atatürk sevgisinden habersiz demekki ama basıl gündemden haberi olsunki amk instagramdam yeni atanmış hocaya yürükenmi takip etsin gündemi yoksa okul whatsapp grubuna çıplak foto atarkenmi takip etsin ... hak verin çomara
  • keskin dönüşlerin hızına uyum sağlayamamış akçomar beyanı.

oysa şimdi atatürk'ü sevmek moda.
  • donsuz mu geziyormuş?
  • orda hocaya yapıştıracaksın cevabı hocam siz kendinize onu yakıştırıyorsanız giyebilirsiniz ben bunu yakıştırdım bunu giydim diye
  • bence bir sakıncası yok
  • hasan hocanın eski bir öğrencisi olarak; ses kaydını alan çocuğa ' bu ne cesarettir yiğidim seni tanımak istiyorum' şeklinde sesleniyorum.
    biz hem sever hem çok tırsardık.

bu arada adamın 7 yıl öğrencisi oldum, atatürk'le ilgili tek bir negatif imasını duymadım. ( selanikliyim, atatürkçüyüm)
    böyle dan dun konuşur, fışkı mışkı der ama öğrencileri evladı gibi de seven bir adamdır aslında.

(bkz: hasan aydın ile klaus götz'ün kemancı macerası)
  • öğrencilerini motive edip atatürk saygısı,sevgisi kazandırması gerekirken şunun yaptığına bak.öyle çok var ki bunun gibi müdür müsveddeleri artık okullarda.bir gün de öyle gelsin çocuklar okula hatta o gün izin verin atatürk'ü dilediği gibi ansın çocuklar ama yook sonra severler falan ödleri kopuyor.
    tanım:mal beyanı
15 entry daha
hesabın var mı? giriş yap