• cem köksal'ın set me free albümü'nün çıkış yıl dönümü olan 6 nisan 2007'de piyasaya çıkacak olan yeni albümünün vokallerini üstlenecek olan yeni grup elemanı.
  • cem köksal'ın albümünde vokal yapmaktan başka işleri de olan insan. quarteti vardır mesela, caz yapar.
  • ilk solo albümü çıkmış. hayırlı olsun. sözler müzikler hep kendisinin, maşallah.

içimde aşk var çok hoş.

buyrun inceleyin.
  • 17 ekim akşamı hayal kahvesi bistro'da sahne alacak olan muhteşem insan.

https://www.facebook.com/…/420904147972950/?fref=ts
  • bu akşam hayal kahvesi bistro sahnesinde konseri olan sanatçı.

konsere davetiye kazanmak isteyenler için aşağıdaki adresi takip etmesi tavsiye edilir ;

http://www.twitter.com/konserdeyiz
  • 7 kasım çarşamba günü ankara if performance hall'da konser verecek caz solisti.
  • cem köksal'ın siyah beyaz masallar albümünde vokalist olmasıyla tanıdım kendisini. albümdeki şarkılar mükemmeldi bu arada; ateşli, hırslı vb. lakin bu vokalin sesi şarkılara ayrı bi hava katmıştı. yani o asilik, o ateşten ziyade dinginlik.. yok yok dinginlik olmaz, o fazla kaçar. bi mülayimlik vardı vokalin sesinde. ama şarkılar çok iyi olduğundan oraya hangi vokalisti koyarsan o şarkıları sıçma şansı yoktu. işte cem köksal'da öyle bi müzisyen.

adam ilk albümünde (just set me free) bile efsane olduğunu gösterdi müzikten anlayanlara.

neyse öyle böyle sevmiştim ben şenay lambaoğlu'nu. geçenlerde kendi albümünü çıkardığını duydum, hemen hevesle dinledim. ilk dinledim.. sıkıldım, ikinciye dinlerken zorlandım, zira tarzım değil.. ama yok. sorun o değil. albümde ruh yok!!

şimdi bu müzisyenin özgeçmişine bakalım. bu arada ben hiç bakmadım. sadece kulaktan dolma şeyler var kafamda kendisine has. yok jazz'cıymış. cem köksal ile çalışmadan evvel jazz grubundaymış, şu bu..

tamam jazz müzik armonisine hakim olmak kolay birşey değil. hele helel türkiye gibi bir yerde. konservatuvar bitirsen bile o eğitime denk gelemiyebilirsin. özel eğitim alma ihtiyacı olur bu durumda. sen de zaten bunu almışsın, belli. ama gel gelelim yaptığın albüm bu mu olacaktı? böyle mi olacaktı?

la sıradan bi albüm yahu. ne ruh var ne başka birşey. ha serdar ortaç dinlemişim ha şenay'ı şimdi. ne farkı kaldı?

tez zamanda kendini bilsin bu güzel kızımız, kendine çeki düzen verip, güzel olduğuna kendisinin de inandığı melodilerle, riff'lerle ya da o jazz litaretüründe hangi adla anılıyorsa onla karşımıza gelsin ki bizde kendisini dinleyelim. sevmek istiyoruz bak bizde seni. :)
  • tanrının yarattığı bazı özel kadınlar vardır, bu kadınlar duruşuyla, kişiliğiyle, hayata bakış açılarıyla ve güzellikleriyle aşık olmamanın elde olmadığı akıl çalan kadınlardır, bir de şenay lambaoğlu'nda buna çok özel bir müzikal yetenek ve ses eklenmiş. kısacası yanına fazla yanaşmak kül olmayı kabullenmek gibi bir şey.

bu güz gözlü güzel müzisyenimiz müzikal bayramlar üretmeye, konserler vermeye tüm hızıyla devam etmekte. 17 ocak 2013 perşembe günü mask live music club'de kışın kalbini ısıtmaya, hayatı yaşanabilir kılmaya davet ediyor herkesi. bir mani yoksa bu masal gecesini kaçırmamak gerek.

facebook etkinlik sayfası
  • içimde aşk var albümündeki hayat bu parçası enfestir. albümü alınız ve ısrarla dinleyiniz. (aveamüzik'ten 4 liraya tüm albümü indirebilirsiniz)
hesabın var mı? giriş yap