• (bkz: sepaş)
  • çayırovada her pazar evet her pazar saat 9-12 arası kesinti yapan şirket!

sanki anlaşma yapmışlar gibiler.

milletin ailecek zaman geçireceği beraber kahvaltı yapacağı bir hafta sonu pazarı var insafsızlar her pazar sabahını ziyan ediyorsunuz!
  • derince’de elektrik kesintisi sırasında 3 kere yüksek voltajdan elektrik verip kesen firma.

amaçları sanırım bütün teknolojik aletleri bozmak. yoksa böyle bir amatör ve embesil bir hareketin açıklaması olamaz.

amk bunlara kim nasıl veriyor bu ihaleleri hiç anlamıyorum.
  • indirimli sözleşmelerini patır patır fesheden, sonra da müşterilerine gidip 1 hafta içinde kendinize yeni tedarikçi bulun diyen enerji tedarikçisi.

memleketin sizin gibi dandik ve öngörüsüz firmalardan çektiği nedir... tez zamanda batın.

edit: dağıtıcı, tedarikçi olarak değiştirildi. uyarı için teşekkürler.
  • elektrik dağıtım şirketi değil, elektrik tedarik şirketidir. bu ayrımı bilmeyen kişiler son kaynak tedariği kapsamında elektrik almalıdır.
  • gönderdikleri yazıda, doğalgaz fiyatlarındaki artış nedeniyle tüketici sözleşmeniz feshedilecek yazısını gönderen firma. artık indirimli tarifemiz kalkmıştır yerine zamlı tarife ile yola devam edecektir diyor.
  • pazar günleri 8.30 - 16.00 arası tam 7.5 saat kesinti yapan firma. ailecek oturacağız kahvaltı yapıp televizyon karşısında dinleneceğiz ama bu firmanın umrunda mı ? gece 1' den sabah 8'e kessen elektriği olmaz mı?
  • havaların ısındığını nasıl cemre düşünce anlıyorsak, sonbaharın geldiğini de bunların kesintisiyle anlıyoruz. bir damla yağmur düşünce pat 3 saat elektrik yok. sakarya-kocaeli bölgesinden kaçma sebebi. bunların tekelinde ya, yiyin efendiler yiyin.
  • dünyanın görüp görebileceği en rezalet elektrik dağıtım şirketi. 6 7 saattir karanlıkta oturuyorum. yendiğiniz her lokma haram çünkü boktan altyapınızın tamiratını bile vatandaşa geçireceksiniz. buna da eyvallah!! delik büyüdü zaten
  • bu pazarda elektrik kesintisi olduğu için geldim yine saydırmaya;
    namussuz şirket ne haber veriyor ne kendini geliştiriyor ansızın elektrik gidiyor sene 2021 bıktık lanet şirket !
hesabın var mı? giriş yap