• umut kuzey’ in avane tayfasinin en basindaki sahis. yancı.

umut line up’a kendini koyar bu da karısını. devranı dönderip binlerce insanın emeğini yemelerine karşın çıkıp sosyalist tavırlar sergiliyorlar ya çıldırıyorum.

dili iyi laf yapar, ortamlarda umut’un gotunu korumak icin dolaşır ama ne olduğunuz ortaya çıkıyor serkan efendi, poem’ in ahı var üzerinizde.
  • türkiye'deki gitarlı müziğin bu denli leş olmasının askerlik hadisesinden sonraki yegane sebebidir.
  • kendisine türk kızlarının götü neden büyük diye sorduğumuzda "seni daha iyi duyabilmeleri" için diyen kimsedir.
    ayrıca cumhurbaşkanlığı referandumu ile ilgili "bence cumhurbaşkanını karıncalar seçsin çalışkan hayvanlar onlar işlerini bilir" diyen insandır.
  • birinci records'un cicegi burnunda patronu. hayirli ve ugurlu olsun...
  • 'ne keyifli rahat işin var' dediğimde, 'benim yarım günümü yaşasan intihar edersin, rahat olması tamamen benden kaynaklanıyor' diyerek beni kafamda soru işaretleri ile bırakan adamdır. türünün son örneği denilebilecek iyi niyetliliktedir. madem bir serkan fidan kolay yetişmiyor e madem nerede yetişiyor bu fidanlar diye isyan ettirmiştir.
    tek bir kötü huyu vardır, o çok çabuk vazgeçiyor olmasıdır. en azından çeşitli iphone aplikasyonları ile fotoğraf ve video çekimi yarışında daha ilk günden pes etmiştir. halbuki işlerini ilgi ile takip etmekteyiz.
  • yüzyüze tanışmamızın düğün gününe denk geldiği yardımsever organizasyon insanı. düğünü sonrasında o dönem menajerliğini yapmaya hazırlandığı dünya tatlısı sinema oyuncusunun da olduğu bir tayfayla kasabanın tepelerinde bir orman köyüne gidilmiş, yakılan ateşin etrafında bira içilip akordeonlar eşliğinde gürcü dansları yapılmıştır.
  • önce düğün yapan sonra kına gecesi sonra da nikah yapacak şahsiyettir. çekeceği zulüm daha sona ermedi yani... *
hesabın var mı? giriş yap