• tipik türk düşüncesi aq. bu yüzden bir başarı yakaladığımız da asla devamı geliyor.
  • dürüstçe bir itiraf olmuş... hepimiz insanız, hepimizin egosu var. böyle şeyler isteyebiliriz, normaldir.

ama trt'yi eurovision'ı yasaklamasından dolayı desteklemesi pek hoş olmamış, artık o kadarı da fazla olmuş, tadını kaçırmış. o kısmı şakadır, espridir diyebiliriz ama şaka yapmıyor olabilir de...

çok çok iyi bir sesi var, ülkemizdeki kimse o'nunla ses yarıştıramaz ama ben de işte tam olarak bu sebeple kendisini yıllardır sevmiyorum.
  • nasıl göz varsa katılamıyoruz bile.
  • bursa konserindeyken anlatmıştı bir de bir talkshowda denk gelmiştim aynı şeyi anlatıyordu, sanırım artık heryerde anlattığı komik bir durum onun için. çok da ciddiye almamak lazım.
  • ne içmişler lan acaba? ne güzel muhabbet, hiç komik bi şey yokken.
  • tamamını izlerseniz şaka olduğunu görürsünüz.
  • bir insanın bir şeyi başarabilen tek kişi olmak istemesinden daha doğal hiççç bir şey olamaz.
  • yani vatanım kazansın kafasında değil, unvanını sürdürmenin peşinde.

edit: yeni tanıştığım bir yazar arkadaş “ünvan” değil “unvan” demiş edit onun için... burdan tüm redaktör kardeşlerime(dedektör yazacaktım) selam olsun.
  • iki defa sertab erener konserine gittim, everyway that i can'den sonra hep anlatır bu hikayeyi. o yüzden fazla bir olayı yok bence, gülüp geçin.
  • gayet samimi itiraftır. sanatla ilgilenen herkes içten içe kendisinin herkesten daha fazla öne çıkmasını ister. zaten bundan dolayı bu işlere girer. her şeyin temelinde kendini gösterme ve en beğenilen olma arzusu yatar. ama genelde “ben arkadaşlarımın başarılarından daha çok mutlu oluyorum” samimiyetsizliğine girerler. sertab bu samimiyetsizliğe düşmemiş. herkesin bildiğini dile getirmiş.

bu arada kadının adı “sertab”, “sertap” değil.
hesabın var mı? giriş yap