• tamamını izlerseniz şaka olduğunu görürsünüz.
  • nasıl göz varsa katılamıyoruz bile.
  • kadının espiri yaptığı çok belli olan bir konuşmayı içeren, duyar kasılacak bir tarafı olmayan, birkaç aylık bir video.
    bir yazar arkadaşın da dediği gibi konserlerinde de anlatır bu durumu, güler eğlenir.
    bu arada sertap değil sertab erener.
  • tamamı izlenmese de* sertab’ın makara yaptığı, artık eurovision’a katılınmamasına taş attığı gayet bariz. ciddi yorumlar yapanların troll olduğuna inanmak istiyorum.
  • gülse birsel 2004 yılında, yani setab erener'in ödülünden birkaç ay sonra ödüllerle ilgili bir yazı yazmış, sertab erener'in itirafını okuyunca bağlantı kurdum ister istemez ve itiraf samimi geldi bana. özetle:

"ödül törenlerinin güzel yanları: gurur, mutluluk, coşku. ödül törenlerinin zor yanları: 1) kalabalık önüne çıkıp "olgun" konuşma yapma mecburiyeti: gerçekten, bakın, delikanlı gibi konuşalım, insan ödül aldıysa, içinden gelen konuşma şu oluyor: "evet, gerçekten süperim, haklısınız.

bunu çoktan hak etmiştim. kıskananlar çatlasın. elemterefiş, kem gözlere şiş! kategorideki diğer adaylara da buradan "nanik" yapmak istiyorum, izninizle. medya mensupları, çekin arkadaşlar, duymayan kalmasın. ödül aldım bea. en büyük benim! heyt beaaaaa!" insan psikolojisi budur kardeşim! ama maalesef çıkıp şöyle şeyler söylemen gerekir: "kategorideki diğer arkadaşlarla yarışmak, zaten başlı başına bir gurur. bu ödül hepimizin. ayrıca bu ödül aslında ekibimin. ben bir hiçim. beni buna layık gördünüz ya, siz benden daha büyüksünüz. 2004 güzel olsun, el ele tutuşup dans edelim. dünya barışı olsun, falan feşmekan..." e ne anladım ben ödül coşkusundan? oldu olacak, bir cüppe edinip, dağ başında çile çekmeye falan gidelim."
  • gayet samimi itiraftır. sanatla ilgilenen herkes içten içe kendisinin herkesten daha fazla öne çıkmasını ister. zaten bundan dolayı bu işlere girer. her şeyin temelinde kendini gösterme ve en beğenilen olma arzusu yatar. ama genelde “ben arkadaşlarımın başarılarından daha çok mutlu oluyorum” samimiyetsizliğine girerler. sertab bu samimiyetsizliğe düşmemiş. herkesin bildiğini dile getirmiş.

bu arada kadının adı “sertab”, “sertap” değil.
  • ibrahim selim'in cem yılmaz'dan sonraki en komik bölümünde geçen itiraf.
  • itiraf denilen şey herkesten saklanan bir şeyin aleni söylenmesidir.. bu bir açıklamadır ve insanidir..ama bana itici geldi..sertap erener bu gururu yaşattı ingilizce şarkıyı herkese söylettirdi..büyük başarıydı..ama bunu bir başkası da yapsa trt izin verse de ..
  • sertab o sertab bir türlü öğrenemediniz şunun adını anasını satayım.
  • her şeyi gören gözünüzü de illuminatinizi de ayrı ayrı sikiyim. o ufak beyninizle her şeyin altında salak salak komplo teorisi aramanız gerçekten sıktı.
hesabın var mı? giriş yap