• gayet normal bir şeydir.
    zaten şubat'ın 14'ü gibi bir günde, kışın en karanlık ve soğuk günlerinden birinde, sevgiliniz varsa, bu harbiden kutlanabilecek bir şeydir.
    neden bu insanlar haziran'ın 10'un da veya ağustos'un 12'sinde filan sevgililer gününü icad etmemişler?
  • son 4 senedir mütemadiyen gerçekleştirdiğim eylemdir.
  • sevgilisiz olmakla birlikte, kendisinden hoşlanan, kendisine aşık olan, kendisini seven kadın ve erkeklerin aslında layıkıyla gerçekleştir(e)meyeceği eylem. esasen, pek de özgün bir eylemsizlik biçimi!
  • sevgilisiz giriyorum cunku eski sevgilim hala beni takip ediyor. ısten ciktigim andan bir yere oturdugum ana kadar pesimde. artik o kadar yoruldum ki sozluk olmek istiyorum bazen. ailemle tehdit ediyor beni. simdiye kadar hayatimin hic bir evresinde ailemden yardim almadim, almaya kalktiysam da hic benden yana olmadilar her zaman elalemi hakli gorduler, vardi elbet o elamlerin bir bildigi ya iste. bu adam isten bile atildi bana yaptiklarindan dolayi, onu da benden bildi. durakta, otobuste, metroda her zaman bir yerden cikiyor ve artik nefes alamiyorum. herkesin icinde kufur edip bagiriyorum, vuruyorum ki kayboluyor insanlar baktigi icin, bunu yasamak istemiyorum. sen de seviyorsun beni diyor ama sevmiyorum anlamiyor. oyle egitimsiz vs degil eger diyecekseniz ki ne isin vardi serseriyle. ıyi bir firmada iyi bir pozisyonda calisan yurtdisinda da yasamis biri, savunmuyorum sadece size kapi birakmak istemiyorum bu yasadiklarimi okudugunuzda sen de o zaman olmayacaksin serserinin tekiyle demeyin diye diyorum bu isler okula ya da pasaporta da bakmiyormus. herkesin sevdigi guvendigi biri ama konu bana gelince 10 yillik arkadasi ınanamadi nasil bu hale geldigine. her gun ariyor acmiyorum ama ariyor artik o kadar alistim ki bu duruma normal geliyor taciz edilmek. nereye gideyim polise mi? ne yapacaklar? ıfade alip birakacaklar, sonraki gun daha kotu gelecek belki zorla bindirecek arabasina. ailesine gittim anlattim telefonumu parcaladi, beni takip ediyor is yemegimi basti insanlari kacirdi, ben istemiyorum boyle bir iliski bitirdik ama bitirmiyor dedim saygimda kusur etmedim anne babalar diye. annesi polise git sen evladim biz zorla eve hapsedemeyiz ya dedi. elime bi kagida numaralarini tutusturdular cok zorda kalirsan ara dediler. ınanamadim. saatlerce anlattim yasadiklarimi ve hemcinsim dedi bana bunlari. calistigim yerden sozlesmem geregi hazirana kadar cikamiyorum. sozlesmemi iptal etmek istiyorum, durumum bu dedigim de sofor takiyorlar pesime evden alsin, eve biraksin diye. ben bir insan yuzunden boyle yasamak istemiyorum. sevgililer gunune birakin boyle sevgilisiz girin, kalbiniz acilarinizdan buyuk olsun.
  • vıcık vıcak aşk sözleri uydurup birisinin ter kokusuna katlanmaksa; oh mis gibi banyomu yapar çayımı alır keyif yaparım... kafa kıyak..
  • umrumda olmayandır. yalnızlık tercihiyse ortada çaresizce bir durum yoktur. aşktan meşkten nasibimi fazlaca aldım 32 yılda. şu sıralar yalnızlığımın keyfini sürüyorum.
  • benim de içinde bulunduğum küme. kişi efendi gibi giriyorsa bu güne sorun yok. bazıları bu durumdan ekmek çıkarmaya çalışıyor, hoş değil. bir takım partilere gitmeler, partiler düzenlemeler falan. yok "saplar buluşması", yok "saplar günü" vs. mutlu olamıyoruz, mutluluğu yaşayamıyoruz anladık. en azından mutsuzluğumuzu, yokluğumuzu doğru düzgün yaşayalım beler.
  • tam 21 senedir, yani doğduğumdan beri gerçekleştirdiğim şey.
hesabın var mı? giriş yap