• aha ben de yazacam lan.

hani bir oyun oynarken daha önce çıkmanın hayal olduğu bir skora çıkarsın da oyuna heyecanlı heyecanlı devam edersin yanmamak için, tam böyle sevinçten kendini sikecek haldeyken ilgisizlikten şikayetçi sevgili gelir de oyunu bozar ya... işte böylesine hayvan gibi sinirle sevgiliye baktığında onun aslında konudan habersiz şekilde "ben az önce çok büyük bok yedim ve sanırım şimdi çok pis kızacaksın bana" bakışı vardır böyle alttan alttan, dolu dolu gözlerle. hah işte tam o bakış anında kendimi gebertsem üzülmem.

sikerim oyununu da high scoreunu da ya yeter ki hayatım boyunca bir daha öyle bakmasın lan :(
  • dün itibariyle vereceğim örnek: oğlumuz olacak... dediği hâl imiş...
  • gitmeden önceki halidir.
  • - ayrıldıktan sonra dönüşeceği haldir.
    - e o zaman da sevgili değil.
    - aldı beni bi paradoks. kaçayım.
  • sizi severken ki halidir. sonra çok çirkin oluyorlar!
  • "elinin durması gereken avuç benim elim" dediği an.
    "bu eli tutmadan bir yere gitmeyeceğim" dediği an.
    "seninle en kötü durumların yokluğuna göre çok daha iyi olduğu" dediği an.
    "her gece uyumadan dudaklarından öpeceğim, söz" dediği an.

bir öküzden romantik yaratma rehberi 1.
  • laf arasında bahsettiğiniz şeyleri dinlemiş olduğunu gosterdiği zamanlardır. veya size gulumsediği. ya da sizi dunyadaki tek insan gibi hissettirdiği zamandır. ya da ummadığınız anda kendinizce bişiler içinde boğulduğunuz yerden çekip çıkardığı zamandır, duşen çocuğun ustundeki tozu toprağı silkip, gozlerindeki yaşları eliyle silen, belki de kızmışken yuzunuzu ellerinin arasına alıp, gozlerinize bakıp "yok bişey sakin ol" demesi, belki de vakti yokken hala saçmalıklarınızı dinliyor olması. ya da sadece bir şarkıyı mırıldanırken, başka bir yerde duyup gulumsemenizdir.
  • gözbebeğinin parladığı hali.
  • bunu ilk defa düşündüm de benimki uyanınca çok tatlı oluyor lan.. arayım bari hemen
hesabın var mı? giriş yap