şükela:  tümü | bugün
  • ıyi yapmissin birader, sonra uzulecegine simdi uzul. ayni yastiga bas koyacaksan icine sinecek, uzme kendini.
  • nick enty uyumu, o kafayi degistirmezse daha bir yuzyil daha sap kalacak olan yazar serzenisi.
    dostum adi uzerinde “eski”.
  • yarana tuz basmak istemem kardes ama normal bir olay degildir. muhtemelen ayrilmak istemeyeceksin. ya da o seni bi sekilde ikna edecek ama yapma. ayril gitsin. hele de bu kadar takiyorsan mutlu olamazsin. kim bilir ne bahanelerle seni kandirmaya calisacak. yok gecmisi unutalim, yok bi daha bu konulari acmayalim. yok gecmis beni ilgilendirir vs vs.. olmaz! her boku yiyip unutalim dememeli kimse. normallesmemeli bu tarz hayasiz hareketler..
  • ayrılmayı gerektirmeyen olay. şimdiki modellerin hepsi böyle. evlenme yeter.
  • senin bunu anlama ihtimalin pek yoktu bence.
    kaçırma o delikanlı kızı
  • ben bu arkadaşa ücretsiz psikiyatrik destek sağlarım arkadaş!

ulaş bana.

sevgili arkadaşlar, sanırım yanlış anlaşıldım. ücretsiz destek derken herkesin psikiyatrik destek aldığı devlet/üniversite kurumlarında kimi terapiler ne yazık ki ücretli olabiliyor. bunun için bizlere lütfen kızmayın zira bazı bilgilere erişimimiz ücretli oluyor bunun bedelini bizimde ödememiz lazım.
  • seninle birlikte iken ex ile çiftleştiyse, eski sevgilisi gibi sen de kullan-at tadında takılabilirsin, tabii çok iyi korunman lazım

ondan çocuğu aldırır da, senden olanı aldırmaz hayat sigortası yapar

ama en temizi, terket gitsin

edit : konuya açıklık getirme, ha bu arada "yiğrençsin" tadında yazan ablalar, birisiyle ilişkisi varken, önceki ilişkisi ile çiftleşene başka muamele olmaz, o zihniyeti savunuyorsanız asıl sizin kafa iğrenç

alternative ending : senden önce yaşadığı bir ilişkiden çocuk aldırmışsa, ve artık o ilişki bitmişse, üstüne de bunu seninle paylaşıyorsa, ağlama boş yere, bunda ters bir durum yok, hatta sana karşı dürüst olan bir kadın var karşında, kıymetini bil
  • kınamayalım dostlar.bu hikayeye aynen şahit oldum. çocuğu aldırmaya çocuğun babası olmayan yeni, ama aslında eski sevgilisiyle birlikte gitti anne adayı, sonra evlendiler. çocuğun babası da uzadı gitti. ben de bir sigara yaktım ve bir nefes çekip üflerken "vaay be" dedim
  • siktir et moruk, gün gelir öyle şeyler yaşarsın ki bu karı aklına gelir o da neymiş dersin.
  • bundan dolayi sevgili terkeden adamin sevgili ile ne isi var . olm annene soyle sana koyden bir kismet bulsun evlen kurtul. telef etme kendini bosuna.