• mutluluğun her yanınıza bulaştığı yegane yerdir.
    tek kişilik size özeldir.
    ve bi halt işleyip sevgiliyi üzdüğünüzde
    ağlarken göz yaşlarının düşmesi gereken yerdir.

edit: böyle başa kalan başlığa can kurban :)
  • mutluluğun merkezidir. huzurun, güvenin ve rahatlığın içinde kaybolup, bir an bile uzağında kalınmamak istenen yer. en güzelide size özel tek yer olmasıdır.
  • yaz, kış sıcak sığınak.
  • sevgili.

teklifsizce kucağınıza yatıp uyumaya niyetlenince bi çocuğun size doğru koşup kocaman sarılması neşesi kaplar içinizi. öyle fazla gelir ki, bu kadar mutluluğu haketmediğinizi düşünmeye başlarsınız.

öyle masum, öyle içten çırçıplak kucağınızda duran şey. sevgili.

kucağınızdayken ona bakmak, yüzünü her küçük yerine kadar ezberlemek, hele bir de sarılmış yatmışsa vücudunuzun ne için oluştuğu artık kesindir. "onu kucaklamak için."

ona sarılmak için oluştu kollarınız, dizleriniz o başını koysun diye var. hatta ciğeriniz onu koklamak için nefes alıyor *

bir insanı merkeze alıp hani ona odaklı yaşamak değil kastım. tercih meselesidir bilemem ama savunmam böyle bir şeyi. şu anda kucağımdan uyuyan bir gün kalkıp giderse ölmeyeceğim kesin. hayat da devam edecek hatta. ama ne gerek kalır ki...

insan çoğu kez kaybedince anlar elindekinin değerini. ben bu kez farkındayım...

aşık oldum.
  • o kucakta hele uyumuşsa o bacak kökünden ayağa dek uyuşur, rahatı bozulmasın diye nefes almak işi yarıya indirilir, tuşlara neredeyse üflenerek entry girilir. ama en mutlu kim, diye sorulursa...

(bkz: buyrun benim)
  • sıcacıktır, yumuşacıktır, ooh mis.
  • (bkz: baba ocağı) değildir.
  • şımarmak için birebir makamdır.
  • yanındayken kıymeti bilinmeyen uzaktayken özlenen yer.
  • kötü bir gün geçiriyorsundur... ayağa kalkacak gücün kalmamıştır, dizlerin tutmaz, midene giren krampların verdiği acı dayanılmaz... işte o an gözünü kapatırsın... ordasındır... kafanı yasladığın o göğüsten kaldırdığında sana daha önce kimsenin bakmadığı kadar sıcak bakan bir çift gözü görebildiğin o yer, ayağa kalkacak gücü verir sana, taze kan gibidir... cennettir, hep orda olmak istediğindir...
hesabın var mı? giriş yap