• hep yapardım. yine olsa yine yaparım. başka türlü sevme bilmiyorum çünkü. her yerini ayrı sevmek, koklayarak öpmek, parmak ucunun temasından bile haz almak..
    ama burayı okuyup da birbirimizi gaza getirmeyelim. öyle de gidiyorlar böyle de. "değiştim, yeni bir hayat kurdum kendime ve içinde sana yer yok" deyip işin içinden çıkıveriyorlar. çok sevilmek istemiyor bazıları, onlar da bize denk geliyor.
  • sevgilinin yüzündeki çizgilerin, mimiklerin, yumuşadığını görmekle başlar. sakalların arasında ellerini gezdirirken dudakların kenarlarının kıvrıldığını görmek; mutluluk bu şekilde güzel.
  • benim hatun hoşlanmazdı.
  • olsada okşasak.
  • sevgilinin yüzünü okşayamamak
  • dünyanın en güzel hislerinden biridir. gidince de en çok ozlenen şeylerden biri.

böyle seven kadınlar hep terkedilir ama. ben hep böyle gördüm. böyle sevmemek gerek.
  • iyi hissettirir.
  • sevgiliye dokunmanın her türü gibi okşamak da çok güzeldir. özellikle gergin ve stresli bir gün sonrası sevgilinizin yüzünü okşayın, yeşil gözlerine bakıp saçlarını koklayın. en güzel antidepresan olduğunu göreceksiniz.
  • en güzel şeydir tabi sevgilinin avcunun içini öpmekte bir o kadar mutluluk verir.
  • kadın yüzünün temizliği yumuşaklığı ellerinizin içinde kayıp gider işte böyle birşeydir.
hesabın var mı? giriş yap