• ne deseniz haklısın.

2000km yaptım belki tek geliş. geliş gidiş 4000 yapar.

aradan zaman geçti tekrar gittim. 1000 olmasa da. gidiş geliş 1500 yapar.

neden?
    -sevmiştim

sonuç: sevmedi
  • bu görünen buz dağının altında kişiliğinizde neler olduğunu görseniz kendinize ağlarsınız bence ama geç oluyor o da genelde.

kısacası nasıl bir çocukluk geçirdiğiniz önemli. böyle bir davranış ancak çocuklukta oluşan olumsuz bilinçaltı anılarla açıklanır.
  • şu başlık altındaki "aptal asik" entryleriyle "benim neden sevgilim yok" minvalindeki ağlayan suserlerin cogunun aynı olması gerçekten çok acı.riyakarlıkda da nirvana.

eğer bir insan size "sana ihtiyacım var" derse o insana koşa koşa gidilir, gerçekten insan olmak duygularını organize edebilen bir canlı olmak bunu gerektirir.üstelik "geliyorum ok" demeden surpriz deyip cat kapı gitmek heralde şu hayatda yasanabilecek en güzel anlardan biridir.
    bir zamanlar bende bunun yarısı kadar bir mesafeyi sırf sevgilim hasta ve o dönemki ev arkadaşları eğlenmeye başka bir sehire gideceği ve yalnız kalacağı için 26 aralık gecesinde kar kış altında gitmiştim iyi ki de gitmişim, şimdi dönüp bakinca evlenmeye o yolun sonunda karar vermiştik mesela.
    bak şurada var biraz hikaye..

duyguları hor görmek nedir la, şu zaman da böyle hissedebilmek dünyada nefes aldığını hissettirir.
    sizin ki biraz hem hiç bir şey yapmayayim, hissetmeyeyim, sevmeyeyim değer vermeyeyim hem de şahane ilişkimiz olsun gibi bir şey! şey işte ya "hem ayran dökülmesin hem de tatsız olaylar yasanmasin" gibi..
    akıllı olun gençler hissettiginizi yaşayın;)
  • hayalimdeki adamdır.
  • sevgilisini kıskanıp öldüren erkekten pek çok kez daha iyi olan erkektir.
  • şansı varsa hayatı boyunca arkadaşlarına anlatacağı güzel bir mallığı olur. aklı varsa diğer sevgililerine anlatmaz.
  • ferhatın torunudur. bu devirde ancak bu kadarlık ferhatlık oluyor. şaka bi yana yapmayın etmeyin. kız o kadar yol getiriyorsa o ilişkiden hayır gelmez. gelmedi de!
  • gerçekten seviyordur
  • sırf ağladı diye gidilmeyecek kadar uzun mesafe. 100 metreye kadar gidilmesi makul olandır.
  • bazı arkadaşlar yumuşatmışlar kalpler kırılmasın diye ama düpedüz maldır.
hesabın var mı? giriş yap