• çok sabırlı, çok aşık ve çok anlayışlı bir erkektir bu...
    aslında kadınlar neden "erkekler sevgilisyle alışverişe çıkmaz, bayılırlar, sıkılırlar, çatışma için ortam yaratılır" gibi replikler üretirler ya da düşünürler hiç anlayamadım. belki de onların böyle düşünmeleri ya da yapmaları bizi bu fikirden soğutuyor.
    bir kadını çok sevin, gözünüz ondan başkasını görmesin o zaman her erkek çıkar alışverişe sevgilisi ile birlikte.
    mango senin, zara benim, polo senin, park bravo benim gezer durursunuz. ve fena mı işte sevgilinizi yakından tanırsınız, hangi rengi sever, neleri beğenir, giyim-kuşam tarzı nasıldır anlarsınız. özel günlerde saatlerce "ne alsam, nereden, ne kadara alsam" diye kasmazsınız.
    anlayışlı iseniz ve seviyorsanız, ehh vaktinizide ona ayırmışsanız o zaman gidin sevgilinizle. hem bazı mağazaların erkek kısımlarıda olduğu için kendinize de bir şeyler alırsınız, sevgiliniz size yardımcı olur, tavsiyeler verir, birbirinizi tanırsınız.
    yapılan eylemde o kadar sıkıcı değildir, ne paket taşımak, ne "onu giy, bunu çıkar" aktiviteleri o kadar da sıkmaz adamı*. kişinin estetik zevki gelişir, hesaptan - kitaptan daha bir anlar olursunuz. çünkü kadınlar bu konuda marifetlidir.
    hepsinden önemlisi sevgilinizi tanımak için güzel bir fırsattır bu. oturuş kalkışından, tercihlerine, moda zevkinden stiline kadar pek çok şey öğrenirsiniz. illa ki her randevuda cafelere ya da sinemaya gitmek şart değildir.
  • olaya birde şu yönden bakmaya ne dersiniz?
    sevgiliyle alışverişe çıkmak, tüm erkekler için sıkıcı ya da eziyet olan bir aktivite değildir. bence er kişiyi mutlu edecek bir şeydir , kimi zaman hatun kişi onun fikrini ve onayını almak ister. bu arada er kişinin sevgiliyi bir çok kıyafet içinde görme imkanı vardır ki, bir nevi özel defile sayılabilir. er kişi, ona objektif olarak yardımcı olabilir. sonuçta sevdiğiniz insan için katlanılamayacak bir aktivite değildir.
  • benim sevgilim değildir. hiç olmamıştır. hiç de olmayacaktır. alışveriş diyince akla mağaza mağaza dolaşmaktan başka bir şey gelmiyor. ve bunun düşüncesi bile benim içimi boğuyor. gerekmedikçe gidip bişey alan bir insan olmadım hiç. 1 saat mağaza dolaşsam imdat çığlıkları atarım. ben bir kadın olarak bile bu kadar sıkılırken neden bişey almayacağı halde bir adamı yanımda gezdireyim. ha tamam, gidip 15 dakikada bi pantolon alacaksan, ne bileyim birlikte bir ceket bakacaksan kabul. ama 3 saat alışveriş merkezinde dolaşıp eli boş çıkmak kadar saçma bişeyi yapmayın arkadaş. o adama da yaptırmayın bunu. yazık.
  • seven erkektir. ya da hediye almak için sevgilinin beğendiklerini keşife çıkan erkektir.
  • hele bir de kozmetik mağzasına girerse, kadınlar için gerekli gereksiz ne kadar çok icat yapılmış farkına varır.
  • bir nevi deplasmana gitmiş erkektir.
  • bonus toplayan erkektir.
  • daha üçüncü mağazada "ben seni dışarıda bekliyorum" demiyorsa alışveriş yapmayı gerçekten seviyor olabilir, lütfen alıcısının ayarlarıyla oynamayınız..
  • ülkemizdeki yoğunluğu giyim dükkanlarına bar ve kafe işletmesi açılmasına sebep olacak kadar kayda değerdir. sektöre etki etmiş bir kitleyiz dolaysıyle.
hesabın var mı? giriş yap