• bu nasıl bir konuşma tarzı, ne menem bir hitabettir dediğim kız. bu tip nutuklar atan benzer bir kadın daha vardı, kadınlarda yeni moda mı oldu arkadaş böyle volkan konak-yusuf hayaloğlu karışımı konuşma tarzı ?
  • evlat olsa sevilmeyecek bir tipin arabesk feryadıdır.

okuduğu ne şiirdir ne de şarkı; lakin beni ikisinden de soğutmuştur. bir süre okuyup dinleyemem. unutmam lazım.

sorsalar...
    demiiiğğğğ...
    lan...
    ...
  • son günlerde sözlüğü pavyon havasına çeviren hırbolar türedi. kendileri için (bkz: bsg)
  • bunlar bitmemiş miydi ya. delikanlı kızlar, harbi kızlar falan... insan türünde riyakarlıkta zirveyi yıllarca gasp etmiş bu yüce güruh geri mi dönüyor yoksa. kemerimi bağladım.

erkek dostlarım; artık çok daha temkinli olmak durumundayız. bu günler de geçecek elbette, biliyoruz. ama bu tiplerin post modern dünyadaki kabiliyetlerini kapasitelerini henüz bilmiyoruz. bir düşünüyor idiyseniz artık on düşünecek, tartacak öyle karar alacaksınız.

gazamız mübarek olsun.
  • şu varoslari sözlüğe taşımayin amk.

attığın videoya da beğenen 524 kişinin beynine gitmeyen o kanın damarına da sokayım ya igreniyorum amk oksijen israflarindan.
  • harbi delikanlı kız.

bu erkek istemeye de gider.buna tuzlu kahve yapılır.ayakkabıları saklanır.bahşiş istenir.trip atılır.kredi çektirilir.nişanı erkek tarafına yaptırır.babasına trabzon takmazsak ayıp olur der.bundan erkek çocuğu bile yapılır.
  • aklıma şu karikatürü getirmiştir

kimseyi mutlu etmek kolay değil. herkesin gözü yükseklerde. sen allah bilir kimleri kırdın kardeş.
  • amerika'dan haberler,
    2017: ünlülerin taciz ve tecavüz olayları.

türkiye'den haberler,
    2017: kezbanların sosyal medyadan sevdiği kişilere beni niye sevmiyor, beni niye sikmiyor diye yakarışı.
hesabın var mı? giriş yap