• abicim bu siksoklarla karşılaşmayalım diye sosyal medyayı kapadık, şimdi bunları sözlüğe taşıyıp sözlüğün de anasını sikiyorsunuz.
    eh be amına koduğum madem kulağın kanadı ne diye buraya taşıdın bunu? bize ne düşmanlığın vardı?
  • iddaa'da tek maçtan yatmış. bana da oluyo.
  • bunun r lerinden azını alıp beyaz'a versek, adamın konuşması düzelir diye düşündüren videodur.
  • youtube videosunda altta yazan yorum yarmıştır.

'' geleceğin bim kasiyeri ''

adjasdadqweqe
  • kızın içinde keçi yaşıyor dimeeeğğğ
  • sıla ve türevi delikanlılık naraları atıp rakı edebiyatı yapan buram buram arabesk kokulu kıroları başımıza musallat edenlerin eseridir. alın size rakı içen, görmüş geçirmiş, ağzından adamlık lafı düşmeyen delikanlı bir kız. nikahı basın bence. eved
  • sorrsalarrrrrrrrrr 97/4, atarrrrrrrssa manisa diyecek keko kız.

dostum kız demişsin ama bu bildiğin piyade er lan. sabah sabah üzerimdeki tüm seks yok oldu mk.
  • şu varoslari sözlüğe taşımayin amk.

attığın videoya da beğenen 524 kişinin beynine gitmeyen o kanın damarına da sokayım ya igreniyorum amk oksijen israflarindan.
  • potansiyel tofaşçı bir kız.zalımlar buna ne deluğanlı gız diyecekler muhtemelen.bu tipler bira şişesini görünce içip içip bilge bilge konuşan şarapçı dayılar gibi aşka gelirler amk bir de ver arkadan duygusallı müziği, ortaya çıkanları ibretle izle.eyelinerını bir kezban kadar kalın ve kuyruklu sürmüş.arada yanında beliren gold içen bir kertenkele var galiba.bi de her cümlenin sonunda demeeiiiğiiğiğğiiğğiğiği diyor. allah anasına babasına şifa versin.aldırmak için geç kalmış sayılmazlar.
hesabın var mı? giriş yap