şükela:  tümü | bugün
  • sevişirken insanın aldığı yüz ifadesini seyretmek en krtik anlardan biridir.
    ister sevgiliniz olsun ister fuck buddy ya da adı her neyse tüm bir sevişme anını gözlerinizi kırpmadan izlerseniz ya sevgilinizden ya yaptığınız eylemden nefret etmeniz an meselesidir .
    yaptığım( kadın erkek sayısı eşit olmak üzere) " 10 kişiye sorduk " testimizde kadının ya da erkeğin sevişirken aldığı yüz ifadesine bakmak istemediği farkedilmiştir. "sallama bir yerinden " diyen bayan arkadaşlarımıza bilhassa en haz aldığınız noktada adamın suratına bakarsanız ; gözü kısılır, ağzı yamulur , dudakları büzülür , kaşları çatılır acaip sesler çıkarır dişleri yana kayar aynayı o anda suratına tutsanız o libido kalp atışı bir anda sıfıra inebilir ( ha bundan hoşlananları tenzi ediyorum )
    ısrar ediyorum gün ışığında, gözlerinizi kapatmadan değil gözünüzü ayırmadan sevişmeye devam edin varsa kaydedin sonra izleyin "ıyy national geograpic mişiz " klasik sohbetlerinizi geçtim , adama bi daha bakamazsınız .
    ayrıca yatakta şaşırtan erkek var ki bu , bu konudan biraz bağımsız ama yine de kesişim kümesidir .

kadınların yüz ifadesine ne demeli derseniz ; evet ,ne demeli ? kadın muazzam bir yaratıktır mide bulandırmaz derim * *
  • filmin sonunu merak edenler icin

(bkz: orgazm olurken surat ifadesi)
  • "aha şöyle bir ifadedir" denilemez, zira kişiden kişiye, hatta günden güne değişen bir ifade bu. ama ilginçtir, nasıl bir ifade olursa olsun "yemek yermiş gibi" olabiliyor. yani şöyle:

- aayy çok ekşiymiş

veya

- ağzım yandı ufff neden sıcak olduğunu söylemiyorsun?

gibi...
  • - fedai olm yeni yüz ifadesi almışsın ne iş?
    -yok be olm sevişirken oluverdi işte.
  • çok da dillendirilmemesi gereken ifadedir. yani sonuçta herkesin yüzü komik ve salak oluyodur heralde sevişirken diye düşünüyorum ben.

(bkz: reca ederim bu bahsi kapatalım)
    (bkz: durup dururken ne gereği var)
  • --- spoiler ---
    friends sezon 08, bölüm 06'da chandler'ın tavşan kıyafetiyle bilek güreşi yaparken ıkınarak aldığı yüz ifadesidir.

monica: oh my god, chandler is doing his sex face.

--- spoiler ---
  • nasıl kötü olduğu düşünülür anlamadığım durum
    kadınlarda dudaklar öne doğru çıkar gözler kısılır yanaklar pembeleşir burun delikleri genişler daha fazla zevk hissetmeye hazırdır
    erkeklerde dişler sıkılır yüz ve boyun kızarır boyun damarları çıkar ve gözlerde öfke nefret karışımı bir ifade görülür ve erkeğimiz daha fazla zevk vermeye hazırdır
    (bkz: national geographic wild)