şükela:  tümü | bugün
 • bugün itibariyle turkcell grup insan kaynaklarından sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atanmıştır.
  [http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26762209.asp http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26762209.asp]

  özgeçmişi şöyleymiş;
  seyfettın saglam, odtu sosyolojı bolumu'nden mezun olmus, marmara unıversıtesı'nde uluslararası kalıte yonetımı dalında yuksek lısansını tamamlamıstır. calısma hayatına 1998 yılında msc danısmanlık'ta baslamıstır. tekstılbank'ta ınsan kaynakları seflıgı, yıldız holdıng'de ambalaj, bılısım, malı hızmetler ve perakende gruplarından sorumlu ınsan kaynakları grup mudurlugu gorevlerını ustlenmıstır. t.c zıraat bankası'nda ınsan kaynakları'ndan sorumlu genel mudur yardımcısı olarak gorev yapmıs, zıraat hayat ve emeklılık a.s.'nde yonetım kurulu uyelıgı yapmıstır. ardından rıxos hotels ve sembol ınsaat a.s.'de yonetım kurulu baskan yardımcısı ve ıcra kurulu uyesı olarak gorev yapan seyfettın saglam, 21 ocak 2013 tarıhınde baskan danısmanı olarak ımkb'de calısmaya baslamıs ve 07 mart 2013 ıtıbarıyla ımkb genel mudur yardımcısı olarak atanmıstır.

  kaynak: [http://www.haberler.com/…ozel-durum-6236838-haberi/ http://www.haberler.com/…ozel-durum-6236838-haberi/]
 • fethullah gülen cemaati ne yakın insan kaynakları yöneticisidir,
  (bkz: https://www.aydinlik.com.tr/…rkcelle-cemaat-atamasi)
  turk telekom da paralel yapılanma ile doldurulmuş ve sonrasında 15 temmuz sonrası turk telekom a yapılan temizleme operasyonu sonu ayrılan bir kısım yöneticileri turkcell e geçişini sağlamıştır. cemaati turk telekoma dolduran ve 15 temmuz sonrası kovulan eski turk telekom insan kaynakları gmy si bahattin aydın ile yakın arkadaştır..
  not:bu şanslı adamların hepsi ülker tabanlıdır, turk telekom dan 15 temmuz sonrası kovulan bahattin aydın ,hüseyin balcı gibi yöneticiler daha üst pozisyonlarda ülker e tekrar geri dönmüşlerdir.