• az önce izlediğim bi videosunda, hayatımda hiç bir zaman finali görmedim kitapları bile hep yarıda bırakıyorum hiç sonunu getirmiyorum diyerek rezilliğiyle övünen bi insan. bu tür insanı da yücelten tabiki bizleriz. yazık gerçekten.
  • yanılmıyorsam taklidini yaptığı kız merve'ydi.
    merve top model yarışmasındaki tek zenci kızdı. ve oradaki 1 kız zenci olduğu için merve'yi çok asagilamisti.
    merve bunun üzerine panik atak tarzı bir şey geçirip hastaneye kaldırıldı.

bunun üzerine merve'nin taklidini yaptı.
    yani şeyma subaşı: sadece hasta birinin taklidini yaparak onunla alay etmiyor aynı zamanda ırkçı da.

tabii o videolar bu gün yayınlanamiyor. bizzat youtuber la konuştum "neden yayinlamiyorsun?" diye.
    acun medya derhal sildiriyormus. bravo.

bir türk düşünürü değil bir tür düş ürünü.

(bkz: #78921965)
  • https://m.youtube.com/watch?v=5leh-bz_jam

4. dakikadan sonra izlenebilen kişi.
    deniz akkayanin dedikleri doğruysa yaptığı ırkçılıktan başka şey değildir.
  • esasen bacak boyu vücuduna oranla kısacıktır. ancak ayak numarası büyüktür bu kadının. dikkat edildiğinde fotoğraflarda da sürekli bir ayağını öne uzatmak suretiyle poz verir. zaten büyük olan ayağını öne doğru uzatınca da bacağı daha uzun görünür.
  • (bkz: #79428766)
  • stepford sakini gibi kadın. sanki insan versiyonunu yıllar önce klonlamışlar.
  • girişimciliği ile ve başarı hikayeleriyle her kadının hayran olduğu kişi.
  • (bkz: acun)
  • stil hailey baldwin'den, koca zeynep yilmaz'dan,reklam jacquemus'den; pozitive vibes evrenden.
    gercekten calmassa ölecek hastaligina muzdarip kadincik.
    herseyi ama herseyi birilerinden cakma olup bu kadar da ozguvenli olmasini 90dogumlu olmasina bagliyorum o jenarasyonda bi gereksiz ozguven patlamasi vardi seymacim sen baya bi calinti hayat yasiyorsun.
    cektigin atasay reklamin da cakma
    bi de birileri sana yamyamdan hallice dans ettigini soyleyiversin.
    muck
  • atasay reklam filmiyle girdiğim her sitede gözüken kadın. ben olsam markam için reklam yüzü olarak seçmezdim ama ne düşündüler bilinmez tabi.
hesabın var mı? giriş yap