• biletix gibi pişmanlıktır.oyunun başlayacağı saatte, oyun yok. aferin güzel düşünmüşsünüz.
  • online etkinlikte çökmüştür. fahrenheit 451 i izleyecektik oysa..
  • ben tiyatroya destek olsun diye aldım oyunu ama 20 dakikadır oyun yok ortada. boşuna biletix e komisyon yedirdik.
  • saat 20:30da başlayacak oyun için saat 20:00'de satın al sayfası gözüken ancak takribi 20:15ten itibaren canlı etkinlikler sekmesinde hiç bir etkinlik linki gözükmeyen site.

biletix alt yapısı ile bir işe bulaşırsak böyle olur işte.
  • saat tam 22:00'da biletix'den oyuna dair aşağıdaki mesaj gelmiştir,

degerli izleyicimiz,yasanilan gecikmeden dolayi ozur dileriz. fahrenheit oyununun online gosterimi saat 22:00 itibariyle baslayacaktir 1/2 mersıs:0171009936100018 b002

peki 22:00 itibariyle oyun başladı mı? tabii ki hayır

edit 1: ayrıca oyunun adı fahrenheit 451 sevgili biletix. onu bile zahmet edip gönderdiğiniz mesajda doğru yazamamışsınız.

edit 2: şu anda girilebilen etkinlik sayfasında satın alınan kod girildikten sonra, oyunun yarın 8:30pm de başlayacağı yazmaya başladı.

görsel

en az 2 saattir oyunu ekranları karşısında bekleyen bilet almış tüm tiyatro sevenlere atılmış sağlam bir kazık.
    eminim izleyicileri bu kadar rezil eden biletix oluşumu sanatçılara da benzer kazıklar atıyordur. bu işe bir dur demeli. umarım tez zamanda tekelleşmenin getirdiği rahatlıkla insanları rezil eden biletix gibi tüm oluşumlar defolur gider hayatımızdan.
  • fahrenheit 451 11 aralık 20:30 gösterimi hala sitede görünmüyor. umarım telafi ederler.
  • hizmette cortlamış yayın sitesi.
    fahrenayt 451* i 8 dakika izletebildi.
  • rezalet ya ne güzel oyun için hazırlandım oturdum yok ama oyun moyun yok.

evlerine ateşler yağsın
    (bkz: fahrenheit 451)
  • 45 dakikadır abur cubur ve içeceğim ile sürekli sayfa yenileten aşırı sinir bozucu bir online site.

bu kadar zor olan neydi? madem bu kadar zordu neden 45 dakikadır çözülmedi? sabah ilk iş biletixi arayıp dümdüz sövmek.

edit: 90 dakika oldu ve artiyor... bu saatten sonra da kimse izlememizi beklemez herhalde.
  • tatbikat sahnesinin instagram hesabından yapılan açıklamaya göre teknik bir problem olmuşmuş. hayatımda yeterince problem varken teknik bir problem de istemiyorum ama ben. (bkz: fahrenheit 451)

edit: kafası tekrar geldi; tatbikat sahnesi açıklama yapmasa biletix'in umrunda bile değil. bir anda şunu bile diyebilirlerdi; seyretix ne abi yandan yemişimiz gibi her gördüğünüze inanmayın.
hesabın var mı? giriş yap