• mükemmel bir madlib albümü. dinliyoruz, dinlemeyene dinletiyoruz. jazz ve hip hop. hap hup hop hap höp

http://www.youtube.com/watch?v=qhmrjnzaate
  • başrolünde jennifer lopez'in olduğu, 2015-2016 sezonunda nbc'de yayınlanmaya başlayacak olan polisiye drama.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…fer-lopez/239186/
  • çok iyi de, elinin altında blue note records var aga, bana kalırsa yetersiz. hem de madlib bunların yüklü bir miktarda olanını dinlemiştir yetişirken doğal olarak. üzerinde çalıştığı işler ortalama bir late night tales serisinin toplanma halinin kalitesini bile yakalamış mıdır emin değilim. blue note records'dan madlib gibi birisi bundan çok daha üstünü çıkarmalı. ha fikir tabii ki çok başarılı o ayrı.
  • jennifer lopez'in bekar anne rolünde olacağı dizi. sonbaharda nbc'de yayınlanacak.
  • rezalet bir senaryoya sahip olsa bile abd'de ki 50 yaş üstü kesime hitap edecek bir yapım olacağından her türlü gideri olacaktır. ayrıca j. lo oyunculuk konusunda baya mesafe kaydetmiş. birkaç bölüm şans tanımakta fayda var.
  • oscar'li yonetmen (bkz: barry levinson) tarafindan yonetilen, basrollerini jlo ablamiz ve emmy'li ray liotta'nin paylastigi son zamanlarin en basarili polisiye dizisi. efendim polisiye diyince hemen akliniza oyle cinayet, suc, hirsizlik, kapkac vs gelmesin bu dizide ki polisiye daha once hic islenmemis turden. polislerin gercek yuzlerini, aralarindaki yolsuzlugu, hileleri ekrana en guzel sekilde yansitiyor. ılk bolumden itibaren hiç sıkmadan ve cok hareketli bir sekilde ilerliyor. e jennifer lopez'den bahsediyoruz sadece polisiye degil; ask ve aile de var dogal olarak. bu arada dizi nbc'nin son 7 yillik diliminde en yuksek persembe gunu reytingini elde etmis daha ilk bolumden, her bolumu ile dunya gundemine girmeyi basarmis + burasi onemli: daha 5. bolumunde iken 2. sezon onayi almis ve bunu basaran ilk polisiye dizisi olmus. oyunculuklar ve senaryo cok iyi, ozellikle jennifer lopez. harlee santos karakterine bambaska bir anlam yuklemis, gercek hayattaki o diva ve bol gosterisli havasindan cikmis tamamen guclu bir polis karaktere burunmus, etkilenmemek elde degil. ray liotta icin birsey dememe gerek yok zaten adam yillarin efsanesi. ben size soylemesi jennifer bu rol ile emmy ve golden globe goturur. taraji ve viola üzüldü :(
  • şu ana kadar izledim ama bundan sonra senaryo nereye kadar gider hiç bir fikrim yok malesef. umarım kısır döngüye düşmez
  • uluslararası orospu skyler white'ı nam-ı diğer anna gunn hanımefendiyi 2. sezonda kadrosuna katmıştır.
  • bu dizi the shield çakması gibi başladı. bi iki değişiklik yapmışlar ama o kadar kötü o kadar boktan bi iş çıkarmışlar ki cümle çakmalar utanmış.
    iki bölüm kadar izleyebildim.
  • dizinin 2. sezon türkçe altyazısı olan ulaşabilir mi çok mutlu olurum.
hesabın var mı? giriş yap