• çok güzel gözüken bir kart ilizyonu. baş ve orta parmaklarınız arasında diagonal tuttuğunuz kartı diğer elinizin baş ve orta parmağınız ile hızlıca çevirerek kartı değiştirmeye dayanıyor. bayadır yapmaya çalışıyorum hafiften becermeye başladım...
  • techture in kanimca en basarili albumu.
    1. backspace
    2. sonar rising
    3. shedlight
    4. jaguar
    5. shapeshifter
    6. lost scroll
    7. drums overhead
    8. stepwise
    9. hover
    10. sounder
    11. overcast
  • biraz önce ilk defa dinlememle beni kendimden geçirip sözlüğe birşeyler yazmaya iten olağanüstü theory in practice şarkısı. yarın kol gibi de sınav vardı, yalan oldu artık.
    kelimelerim kifayetsiz kalacak bari sözlerini bulup yazayım dedim.

hybridization takes control
    hands of the past starts ripping at the fabric of time
    clawing with frantic intensity, coming alive
    nailed to thin air as i marvel at the absurdity i see
    through a rip reaching through, they are choking me
    features fabricated, a mask terrestrial
    the truth between two lies
    an illusion manifested in the physical
    shapeshifter, a hybrid being
    hiding underneath
    riding the thesis, seeing is believing
    time moves backwards, counter-clockwise
    memories gather, forming a cluster asphyxiating me
    re-living the silent punishment of merging realities
    remembering my ancestry, i am human but still not quite
    a victim of hybridization, a program shunned from light
    my blood interstellar and i'm shedding skin
    becoming what i always was
    embracing my unearthly origin
    shapeshifter, a hybrid being
    hiding nomore
    anti-thesis, seeing is deceiving.
  • adı lazım değil bir organizasyonda kendisini; bembeyaz, kuyruklu, duvaklı görmek nasip olmuş; masa masa elinde kadehi, yüzünde kocaman gülümsemesi, peşinde şaşkın bakışlı, gözlerine inanamayan bir damatçık* beraber göbek attığımız, dünya güzeli yeni gelin...

kocamaaaaan bir yastık almak farz olmuştur şimdi kendislerine, sonsuza kadar en mutlu yaşasınlar diye!

çok önemli not: şimdiye kadar hasta olduğuma en çok üzüldüğüm gece olmuştur bu organizasyon gecesi, o arada unutuverdim tabi soramadım "yazdın mı adımı kız pabucunun altına?"
  • yıllar önce tanışmıştık bir alışveriş münasebetiyle. arada bazı şarkılarda entrylerini görüyorum, ve her seferinde de "bir insanla müzik zevkimiz bu kadar uyuşamazdı herhalde" diye kalıyorum.
  • evlenmiş de bi ses etmemiş insandır kendisi.. ne diyelim mutlu olsunlar bir yastıkta kocasınlar..
    bütün bü hengame arasında bizle birlikte unutmuş olabilir bu vesile ile hatırlatmak isterim kendisine manowar türkiye'ye geldi.*
  • leopard çıkalı neredeyse 1 sene olmasına rağmen, inatla kendisini desteklemeyen tema programı. bir nevî windowblinds.
  • bir insanın fiziksel olarak, biçimini bir hayvana veya mitolojik bir varlığa dönüştürebilmesidir.
    örnek olarak (bkz: kurtadam).
  • drum n bass'ın yeni zelanda semalarından yükselen sesi. in the rain isimli şarkıları uçan halı gibidir, uçurur.
  • hipnoz tadında bir sitesi olan grup.
    http://www.shapeshifter.co.nz/
hesabın var mı? giriş yap