• abi böyle bir şey nasıl olabilir anlamıyorum. ulan ben ilginç birşey anlatırken bile uzun tutmuyorum karşıdakini sıkmamak için. bu tipler ölümüne boş konuşup asla susmuyorlar. telefonla ilgilenmek, esnemek, cevap vermemek, bir şey okuyormuş gibi yapmak viz gelir bunlara. 30 iq sahibi insan karsidakinin dinleyip dinlemedigini anlar aslinda, bu insanlar omurilikle mi yasiyor lan?

bende bardağı taşıran nokta "kusura bakma şu işi bitirmem lazım" diyip laptopu gomuldugum halde "he sorun değil abi" diyip devam eden dallama oldu. abi böyle bir şey nasıl olabilir? aranızda böyle tipler varsa allah belasını versin lan. mal misiniz oğlum siz?
  • dünyanın en lanet insanlarında ilk sıraya oynarlar. ne iş yaptırır, ne kafa dinletirler. bunlardan köşe bucak kaçmak elzemdir.
  • katlanılması çok zor insanlardır.

eğer böyle bir arkadaşın varsa sıçtın demektir. benim var arada görüştüğüm böyle birkaç arkadaşım, inanılmaz derecede sıkıyor sohbetleri.

bir olay anlatınca, anlattığı şey bitsede gitsem diye ızdırap çekiyorum. düşünsene öyle biriyle aynı evde yaşamak zorunda kaldığını, kafayı yer insan.

düzeltmesi zordur, düzeltmeyi bırakın, söyleyemezsiniz bile, dinlerken bayılacak gibi oluyorum ama yapacak bir şey yok, katlanıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap