• isminden anlaşılabileceği gibi sadece araba sileceği satan bir web sayfası.
  • uygun fiyata araba sileceği satan web sayfası..
    yıllardır internetten alışveriş yaparım, ürünleri kargolarken bu kadar titiz davranan başka bir firma görmedim.. adamlar sileceği karton boru ambalaj içinde paketleyip gönderdiler.. değil kargoda zarar görmesi, evde açmak için 4 ayrı alet kullandım..
  • internet cahili, sözlük vizyonsuzları tarafından açılan bir başka başlık.
    site tanıtımı yaparken tıklanabilir bir link verin arkadaş link!!!!
  • cuma akşam 16.30 da sipariş verdim. nede olsa cumartesi kargoya verirler diyerek, pazartesi iş yerime gelsin diye düşündüm ve iş adresimi verdim.
    saat 17.20 de sms geldi siparişiniz kargoya verildi.
    valla süper hızlı internet sitesi üstelik serviste 110 lira istenen bosch silecek lastiğini kargo dahil 58 liraya gönderdi.
  • pazar günü sipariş verdiğim ürünü bugün teslim aldım. son derece güzel paketlemişlerdi.

kaliteli bosch marka ürüne piyasa fiyatının yarı fiyatına sahip olmuş oldum.

hediye ettikleri araç içi kokusu ise dandikliği ile hayal kırıklığı yaşattı.

arabayı bakıma götürdüğümde; silecekler eskimiş telefonla ulaşamadığımız için bir daha ki sefere kesin değiştireceğiz dedikleri için aldım.

serviste değiştirseydim hem 3 katı para verecektim hem de boş yere vazelin masrafı yapacaktım.

evet doğru tahmin ettiniz. tok kapılı bir servis.
  • dışarıda 80-100, serviste 110 liraya satılan bosch aerotwin sileceği ücretsiz kargoyla 55 liraya satan ;

sırf kargoladığı karton boruyu görmek için bile tekrar sipariş verdiğim garip firma.

olm o kutu 20 lira lan.

gönderdiği kokuya bok atmıştım ama 3 gündür aracın içi mis gibi kokuyor. kansorejen olmasın?

bu kadar uygun fiyata satan bir firmanın kargosunun, iç adadolu'yu doğu anadolu'ya bağlayan yolun paris'i (!)tokat'tan geliyor olması düşündürücü. bu ülkede kimseye güvenim kalmadı. insan huylanıyor. kolpa olmasın?

bence silecek dünyasının apple'ı.

1 ay sonra tekrar sipariş verip kontrol edeceğim sizi. adamın huylandırıyorsunuz.

bozmayın kendinizi.
  • ınternetle fiyatları karşılaştırıldığında o kadar da ucuza satmayan firma.
    ancak teslimatı sorunsuz ve hızlı, silecek kutuları gercekten güzel
hesabın var mı? giriş yap