şükela:  tümü | bugün
 • d smart bünyesinde açılmış ve ağustos ayına kadar d smart müşterilerinin tamamına ücretsiz yayın yapacak olan; ancak biraz önce yaşamın kıyısındanın kalan yarım saati yerine bratzi yayımlamaya başlamış sinema kanalı.
 • ne zaman baksam aynı fılmleri yayınlayan kanal.yayınladıkları ikinci ve ucuncu sınıf fılmleri birde paralı yapmıslar ki sanki bulunmaz hint kuması.

  (bkz: olmamıs)
 • teledünya bünyesinde hizmet vermeye başlamış sinema kanalı. şu bir aylık süre zarfında gördüm ki çokta abartılacak, extra 7.5 lira verilecek bir kanal olmadığı.(5 lira deseler düşünürüm ama) bir kere çok fazla film tekrarı yapıyorlar. hele kendilerince belirledikleri birkaç filmi defalarca prime time vaktine koyuyorlar ki insanı bıktırıyorlar. bazı filmleri ise daha önceden ulusal kanallarda seyretmemize rağmen sanki ilk defa gösteriliyormuşcasına defalarca reklamının yapılması. ilk defa gösterdikleri filmler ise taş çatlasa birkaç ay sonra ulusal tv'lerde gösteriliyor. görüntü kalitesi olarak teledünya'da başarılı bulsamda film konusunda biraz zayıflar.
 • turkce ve ingilizce altyazi secenegi olmadigi muddetce yavan olandir!
 • d-smart, teledünya, tivibu ve superonline play'de yayın yapan film kanalı
 • (bkz: stv)
 • sinema tv*, sinema tv 2*, sinema tv aile* kanalları bulunan hd performansı tatmin edici teledünya'nın sinema platformu.
  yayınladıkları filmlerin sık tekrarı ve türkçe altyazı seçeneği bulunmadığı için dublajlı izlemek zorunda kalmak eksi yönleri.
  yayın akışı bilgisi ve iletişim bölümünden türkçe altyazı sıkıntınızı dile getirebilmeniz için web siteleri varmış:

  http://www.sinematv.com.tr/
 • web sitelerindeki iletişim formu doldurulup gönderildiğinde "email gönderiminde hata oluştu!!!" hatasını veren, vizyonsuz kişilerce yönetilen sinema kanalı.
 • teledünya dan gördüğüm kadarı ile şu sıralar tüm kanalları iyicene çizgi filmlere sarmış durumdadır.
 • turkeyforum'da yazdığına göre değişikliğe uğrayacak kanaldır. en önemlisi ise altyazı gelecekmiş.

  --- spoiler ---

  değerli sinema tv izleyicilerimiz,

  öncelikle sinematv hakkındaki görüşlerinizi her zaman okuduğumuzu ve değerlendirmeye aldığımızı bilmenizi isteriz.

  yeni kanallarımız hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  tanıtımlarını gördüğünüz ve forumda bahsettiğiniz yeni 3 kanalımız, yayındaki 3 kanalımızdan tamamen farklı yapıda olacaklardır. sinematv ana kanalımızın altında sinematv 2, sinematv aile, sinematv aşk, sinematv aksiyon ve sinematv 1001 olarak kanal sayımız 6'ya, 2 adet olan high definition kanal sayımızda 4'e çıkacaklardır. yeni kanallarımızı çok kısa bir zaman zarfında başlatmayı planlamaktayız.

  sinematv 1001 kanalımızda "ölmeden önce görmeniz gereken 1001 film" konseptini örnek alarak tüm sinemaseverlerin bildiğini düşündüğümüz eski ve yeni iyi filmlerin yanı sıra, dünya sinemasının bol ödüllü saygıdeğer örneklerini de göstermeyi amaçlıyoruz.

  sinematv aşk kanalımızda romantik ve drama ağırlıklı filmlere yer vereceğiz.

  sinematv aksiyon kanalımızda ise aksiyon, gerilim ve korku filmleri ağırlıkta olacak.

  bu kanalların yanı sıra çoktandır beklediğinizi bildiğimiz altyazı seçeneğimiz, engeç 15 ocak tarihinde devreye girecektir.

  --- spoiler ---