şükela:  tümü | bugün
  • d smart bünyesinde açılmış ve ağustos ayına kadar d smart müşterilerinin tamamına ücretsiz yayın yapacak olan; ancak biraz önce yaşamın kıyısındanın kalan yarım saati yerine bratzi yayımlamaya başlamış sinema kanalı.
  • ne zaman baksam aynı fılmleri yayınlayan kanal.yayınladıkları ikinci ve ucuncu sınıf fılmleri birde paralı yapmıslar ki sanki bulunmaz hint kuması.

(bkz: olmamıs)
  • teledünya bünyesinde hizmet vermeye başlamış sinema kanalı. şu bir aylık süre zarfında gördüm ki çokta abartılacak, extra 7.5 lira verilecek bir kanal olmadığı.(5 lira deseler düşünürüm ama) bir kere çok fazla film tekrarı yapıyorlar. hele kendilerince belirledikleri birkaç filmi defalarca prime time vaktine koyuyorlar ki insanı bıktırıyorlar. bazı filmleri ise daha önceden ulusal kanallarda seyretmemize rağmen sanki ilk defa gösteriliyormuşcasına defalarca reklamının yapılması. ilk defa gösterdikleri filmler ise taş çatlasa birkaç ay sonra ulusal tv'lerde gösteriliyor. görüntü kalitesi olarak teledünya'da başarılı bulsamda film konusunda biraz zayıflar.
  • turkce ve ingilizce altyazi secenegi olmadigi muddetce yavan olandir!
  • d-smart, teledünya, tivibu ve superonline play'de yayın yapan film kanalı
  • (bkz: stv)
  • teledünya 11. kanalda hizmet veren yayın kanalı. oynayan filmler klasik düzene uygun olarak 2 saat sonra 12. kanal sinema tv 2 de dönmektedir.ancak filmleri katlederek yayınlamaktadır. mesela rusalka filmini başka bir kaynaktan izledim daha sonra teledünya sinema tv kanalından seyrettim. spoiler vermeyeyim ama film o kadar kesilmiş ki izlemek hiç zevk vermiyor. sansür değil, sansürlenecek içerik değil ama belli ki denetimden geçiren arkadaşlar "yahu bu kısım gereksiz biz bunu yayına koymayalım" demiş ve ciddi ciddi filmin oaralarını kesmişler. halbuki arada neler neler dönüyor. insanı verem ederler. o yüzden ben pek tavsiye etmiyorum.

ayrıca iki kanalda da altyazı seçeneği bulunmamaktadır. dublajlı film seyretmekten nefret eden ancak ingilizcesi de o kadar ileri olmayan filmseverleri büyük hayal kırıklığına uğratmaktadır.
  • sinema tv*, sinema tv 2*, sinema tv aile* kanalları bulunan hd performansı tatmin edici teledünya'nın sinema platformu.
    yayınladıkları filmlerin sık tekrarı ve türkçe altyazı seçeneği bulunmadığı için dublajlı izlemek zorunda kalmak eksi yönleri.
    yayın akışı bilgisi ve iletişim bölümünden türkçe altyazı sıkıntınızı dile getirebilmeniz için web siteleri varmış:

http://www.sinematv.com.tr/
  • web sitelerindeki iletişim formu doldurulup gönderildiğinde "email gönderiminde hata oluştu!!!" hatasını veren, vizyonsuz kişilerce yönetilen sinema kanalı.
  • teledünya dan gördüğüm kadarı ile şu sıralar tüm kanalları iyicene çizgi filmlere sarmış durumdadır.