• bilmek istediğim yöntemler.

şu ara birkaç tanesinin tam ortasındayım.
    beni tanıyanlar bilir ki bu ve benzeri insanlarla başetmeyi sittin sene becerememişimdir.

lakin şu ara bunu öyle ya da böyle becermem lazım.

bu şeytan ruhlu tiplerden zarar görmemek için ne yapmak ya da yapmamak lazım?

“saf salak rolü yapın” falan demeyin.
    onu asla beceremem. politik olmak da olmaz. daha normal daha genel geçer öneriler paylaşalım bence.

evet. söz sizin.
  • he he tamam de. suratlarına gülümse. sevgi kelebeği gibi davran ve sabret. illa ki eline bir koz geçecek. eline koz geçince affetme.
  • sen ne diyon lan değişik demek.

denendi işe yarıyor, fatal error veriyorlar
  • toplum içinde rezil et onu dostum. düzenli bir şekilde alaycı sözlerle laf sok. kendi kalın duvarlarını ona hissettir ki kendini tek otorite sanmasın ve sinesine çekilsin.
  • onların yaptığı şeyleri yüksek sesle toplum içinde salağa vurup “böyle dedin/yaptın anlamadım neden? açıklar mısın?” diyerek rezil etmek. böylece sinsilik planları bozulacağı için sizden uzak durmayı tercih edeceklerdir. her sinside bu yöntemi kullanırım. %99 çalışıyor arkadaşlar. afiyet olsun.
  • çok basit.
    tamamen saydam olunuz. açık kollarken buhran geçirip ölüp gidecektir. ta ta ta, öldün çık.
  • detayları sor, sorgulat bi dediği bi dediğini tutmadığını söyle. ne bok olduğunu bildiğini hissettir.
  • her konuda ortadan gideceksiniz, hiç birine "evet sen haklısın" demeyeceksiniz, hayatınız hakkında detay vermeyecek adeta kapalı kutu olacaksınız, şakalar espriler ve komikliklere kapılıp dökülmeyeceksiniz, verilen sözlere sazan gibi atlamayacaksınız, sazan gibi her şeye atlamayacaksınız, güler yüzünüzü mü kaknem yüzünüzü mü göstereceksiniz onu iyi tahlil edeceksiniz, kimseye hakettiğinden fazlasını vermeyeceksiniz maddi manevi.
    en önemlisi de kendinizi iyi tanıyacaksınız.
    foruma katkım budur.
    loy.
  • ''önce seni kendi seviyesine çeker sonra tecrübeleriyle yener...'' ülkede partisi, stk'sı, içi boş adamları, boş beleş kurumları, hanedanlığı ve bir sürü gereksiz/kalitesiz topluluğu bile var. aç bak istatistiklere türkiye ne durumda ne hale gelmiş.
hesabın var mı? giriş yap