şükela:  tümü | bugün
  • personel pr'dır.
  • diş sağlığına dikkat eden insandır. sanki diş fırçalarken, gelip önünde durduğun lavaboya sıçıyor insanlar amk.
  • kişisel temizliğine özen gösteren insandır. keşke herkes aynı hassasiyeti gösterse dedirtendir.

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
  • dişlerinde tel olan ya da tel çıktıktan sonraki aşamada olup kalıp kullanan insandır kuvvetle muhtemel. çünkü böyle bir tedavi görüyorsa her yediği şeyin ardından dişini fırçalaması gerekir. bu durumda bırak şirket tuvaletini cafe, restorant vb. her yerin tuvaletinde dişini fırçalamak zorunda kalır. ya da sadece ağız bakımına önem veren insan da olabilir.
  • hayatini disiplinize etmis insan modelidir.
  • keşke herkes fırçalasa da o dişlerindeki artıkla iki gün aç kalmayacak insan sayısı azalsa. güzel alışkanlıktır fırçala arkadaşım
  • görünce bir hassiktir yeaa diyesi geliyor insanın. hatta bunları böyle elde macunu sürülmüş diş fırçasıyla tuvalete doğru yürürken gördüğün zaman daha bi yav amaragoyam yeaaa diye iç geçirirsin.
  • çok da ilginç bişey değil. zamanında çalıştığım bir ofiste, adamın biri her gün saat 15:30 civarı eline fırçasını macununu alır diş fırçalamaya giderdi. neden böyle bir şey yaptığını, yahut niye 15:30u beklediğini çözemeden işten ayrıldım. hayattaki en büyük pişmanlığım ona bunun sebebini sormamak olabilir asdfghjghfdgfsd

onun dışında, ofisler bizim evimiz gibi lan. yani yeri gelmiş ofiste ojelerini silmiş (soyulmuştu ve toplantıya gidecektik) yeri gelmiş makyaj yapmış, öğle arası üzerime bi battaniye çekip armut koltukta uyuklamış bi insan olarak çok da saçma bulmuyorum şirket tuvaletinde dişini fırçalayan insanı. diş fırçasını klozete falan sokmuyorsa da iğrenç bir şey yapıyor olmaz. siz nasıl insanlarsınız bilemem de, bizim burası ciddi ev gibi yani.
  • kendine özenen sevdiğim insan modelidir. sanki lavaboyu yalıyoruz. neden mikrop kapalım ki?
  • diş sağlığının farkındadır, candır.
    çok daha kötü koşullarda da fırçalanır
    diş bu
    boru mu!!