• bir şeyi değiştirmez.
    sadece sağlık açısından bir kez kilonun zararlı olduğunu çınlatır konuşmaya devam ederim.
    kendimle birlikte karşıdakinin de sağlığı önemlidir benim için. kabalık olsun diye değil farkında olması için belirtirim bu durumu.

not: yemeğe dahi götürürüm.
  • ziplayip gobeklerimizi havada tokusturmak icin randevulasirdik.
  • ilkokul yıllarımda okulun bahçesinde oyun oynarken sınıf arkadaşlarımdan ikisi okulun en kilolu kızıyla ‘şişko patates yarım kilo domates’ diyerek dalga geçmeye başladı, bu iki kafadar ismimden dolayı hep tekerlemeyle benimle de dalga geçerlerdi.

neyse o kızcağız duvarın dibinde kapanmış hüngür hüngür ağlıyor, yapmayın etmeyin diyorum dinletemiyorum. baktım olacak gibi değil ikisine de patır kütür giriştim. çelimsiz bir çocuk olmama rağmen ikisyle nasıl başa çıkabildim bilmiyorum, o olaydan sonra ne o kızla, ne de benimle bir daha dalga geçen olmadı.

ben şikayetlerden dolayı o olaydan çok sıkıntı çektim, adım da haylaz ve serseriye çıktı. öyle can acıtıcı bir duruma tepkisiz kalamazdım, o gün bugündür kilolu insanlara şişko denilmesinden nefret ederim. şişman belki ama şişko bence düpedüz hakaret ve kırıcı.

başlığa gelirsek, zaten sohbet etme niyeti belli edilmiş, hayal kırıklığı yaşanması normal. ama şu da unutulmamalı, fazla kilolu diye uzak durduğunuz, hatta dalga geçtiğiniz kadın, kilo verip günün birinde elinize de verebilir.
  • şişmanlık da dahil çirkin olarak tanımlanan bütün fiziksel özellikler et ve kemikten oluşan her insan bedenine uğrayabilecek şeylerdir. et ve kemikten oluştuğunuzu unutup da başınıza kötü hiçbir şey gelmeyeceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz ve dayatılmış "güzellik" normlarına uymadığını düşündüğünüz kişiler hakkında böyle abuk subuk konuşabiliyorsunuz anlamıyorum.
  • eğer bunu kompleks ediyorsa satır aralarında nabız yoklamak maksadıyla mutlaka bahseder
  • kesinlikle şu konuda ön yargılardan kurtulmak lazım. istatistik yapacak kadar şişko diye tabir ettiğiniz kadın tanıdım, bir kere bu kadınların yüzleri gerçekten çok ama çok güzeldir. etine dolgun olmaları, şişko olmaları güzel oldukları gerçeğini değiştirmez. hele bir de kendi kilosuyla barışık arada bununla dalga geçebiliyorsa o şişko hatunla yazışmaya devam edin. şu şişko hatunları sevin be kardeşim.
  • burada kendisi için hiç sorun olmadığını belirten yazarlar var ya. taş çatlasa 5-6 kilo fazlası olan bir kızla buluştuklarında bile surat asıyorlar. ikiyüzlü ...lar, noktaları siz doldurun.

imza: 5-6 kilo fazlası olan kız.

edit: tenzih ettiğim birkaç yazar dışında bazı sözlük erkekleri bu entryi çiftleşme çağrısı olarak algılamış. sadece dürüst olmak gerektiğini yazmaya çalışmıştım. çubuklarınızla ilgilensem fuckbuddy aranıyor başlığında olurdum.
  • (bkz: kırmamak) ilginizi çekmeyebilir ama yerden yere vurmanız gerekmez.
    şişkoluk dediğimiz olgu da zaten insanın kendi davranışı eksenli oluyor eğer çok ekstra bir durum yoksa. yani kusura bakmayın, kendi tercihiniz oluyor.
    başımdan geçen bir olayı anlatayım: etine dolgun kız olan bir arkadaşım vardı, sevgilisi bundan ayrıldı ama sadece sıkıldım demiş. kız da haliyle şişko olduğum için ayrıldı diyordu.( bak bu da ayrı bir konu , madem tek mazeret bu aklına geliyor , neden kendine çeki düzen vermiyorsun?) neyse efendim ben destek olmaya çalıştım , beraber aşacağız , bence o yüzden olmamıştır , beraber spor yapalım dedim kabul etti. ben bir saat koşarken, o 15 dakika koşup sen devam et diyordu , geceleri arada nasılsın ne yapıyorsun tarzı konuştuğumuzda sürekli pizza söyledim , lahmacun söyledim derdi. ( gece 12 veya 1) ben de artık bir gün dayanamadım , şişkoyum deyip ağlıyorsun ama bütün suç sende ,kendini hiçbir zaman düzeltmiyorsun dememle beraber son konuşmamız oldu. en son kendisini gördüğümde daha çok kilo almış halde gördüm ve yeni bir sevgilisi vardı. belki mutlu olurlar bilmem ama eğer bir gün ayrılırsa yine şişko olduğum yüzünden diyeceğine eminim. bu da kıssadan hisse olsun tüm yazarlara.
  • benim gözümde tüm seksapalitesini yitirir kankam olur, tabi ki şişman seven insanlar da vardır, ama benim tercihim zayıf ve zayıfa yakın kadınlar. şişman sevmemek acımasızlık olarak görülüyor bence değil, zayıf sevmemek nasıl bir tercihse şişman sevmemek de tercihtir.
    ve nasıl kızların şunu sevmem bunu sevmem deme özgürlüğü varsa erkeklerin de var diye düşünüyorum.
  • o zaman sosyal mecralara ilik gibi fotolarını profil görseli yaparak yalan beyanda bulunmasın o arkadaşın.

şişman da şişmanlığını bilecek, vatandaşa cart curt yok!
hesabın var mı? giriş yap