• jim morrisondan sonrasini okumadim. yilis yilis arabesk/rock romantizmiyle harmanlanmis bir gencin kalbini calan kizdir.
  • entryi okumadım ama eğer kıza ulaşmak istiyorsan kuduz aşısı ilk vurulan günü müteakip 3-7-14-28. günlerde tekrar etmek zorundadır.

yani gördüğün günden 3 gün sonra git kız zaten gelecek. hadi kolay gelsin.

ek: bunları nerden mi biliyorum?? yedinci günün şafağında ben de onu bir kez daha görebilmek için hastaneye gitmiştim, şuan 3 çocuğumun annesi, yan odada en küçük prensesimizi emziriyor. şaka lan şaka, bi bok çıkmaz o işten ama git yine de tabi.
  • kusura bakma ama o kadar aşık oluysan kızla konuşacaktın.
  • iyi ki ozet gecmeye calismissin amk, mouse scrollwheel'i bozuldu.
  • lan ben de oturdum "acaba kıza noldu?", "aşıyı filan yanlış mı yaptılar?" diye okuyorum.

tanım: kuduz aşısı olmaya giden yazarın yokluk zamanına denk gelmiş kızdır.

tabi format sizlere ömür.
  • kuduzun ilk belirtilerini yaşayan yazarın arayışı

oğlum öyle bir kız yog, sen ortama katılayım, sohbete gireyim diye bekleme salonundaki boş sandalyelerin arasına girmişsin.
  • bu da bir yardımdır, seven kalplere yardımcı olmak için yardım edilmesi gereken bir yazarın çığlığıdır.

şişli etfal'de kuduz aşısı olan bir kız aranmakta! ilgililere duyurulur.

tanıtıcı özellikler:

sarı(altın sarısı olduğu iddia edilmekte) uzun saçlı
    büyük halka küpe takıyor.
    enerjik
    gözleri çekiğe ve renk olarak da siyaha yakın bir tonda.
  • ara sıra örnekleri gördüğümüz sivilceli bir suserin, kendine sümüğünü atmayacak kıza aşık olması ve sırf ekşi yazarı diye kendisini arayıp bulacağını zannetmesi durumudur.

sümüğünü atmayacağını nereden biliyorum der iseniz bu arkadaş o kızı kendine baktıracak olsa idi orada baktırırdı zaten. ıslak hayaller hep.
  • geçmiş olsun dediğim insandır.

aşı ; 0,3,7,14 ve 28.gün

"hastaların tedavi protokollerine uyumu takip edilmelidir. bu uyumu göstermeyen
    ve tedavilerini aksatan kişiler aranmalı, eğer hala aksatıyorlarsa hastanın kolluk kuvvetleri eşliğinde getirilmesi için ilgili birimlere resmi yazı yazılmalıdır(umumi hıfzısıhha kanunu madde 65). bütün bunlara rağmen ulaşılamayan hastalar için basın ve yayın organları kanalı ile duyuru yapılması işlemi, il sağlık müdürlüğü tarafından sağlanmalıdır. "

kaynak :
    http://www.istanbulsaglik.gov.tr/…uz_kont_kor_y.pdf

yazar abisi notu : ne yaparsan yap aşk ile yap. taciz etmeden, korkutmadan, bezdirmeden yap.
  • (bkz: şişli etfal'de ayaküstü sıçan teyze)
    biri bunu hatırlatmalıydı olm.
hesabın var mı? giriş yap