• izmir bayraklıda olmuş insanın tüylerini diken diken eden, kalbini üzüntüye boğan korkunç olaydır.
    kimya öğrencisi 21 yaşındaki can ailesine şerbet yaptım diyerek önce anne babasına içirir sonra da kardeşlerine. çocuklardan biri içmez diğeri içmiş hayati tehlikesi yok demişler ama nasıl içip de atlatmış pek detaylı bilgi yok henüz.

aileye de kalanlara da allah sabır versin.

ayrıntılar için(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/…t-diye-icirmis-41214384)
  • neyin kafası oğlum bu ya? kesinlikle akli dengesi yerinde değildir bu caninin. bir insan anne babasına limonata diye siyanür içirebilir mi ya? yazık allah ıslah etsin.

edit: eleman yozgatlıymış. her seferinde iyi intiba bırakması açısından güzel güzel memleketimi anlatıyorum herkese ama geliyor böyle sıkıntılı tipler baştan başlattırıyor beni.
  • başka bir çok şeyin dışında, başarısız bir öğrenci olduğu söylenebilir. zira kimya eğitimi alan biri siyanür gibi saçma sapan hemen ortaya çıkabilecek bir madde yerine, kriminal test ve tahlillerde kolay ortaya çıkmayacak bir madde tercih edebilirdi.
  • salak cani. hem cani, hem salak.

yakalanmak istemiyorsan iz bırakmayan ya da tespit etmesi çok zor yöntemleri tercih et, ne bileyim, gıda zehirlenmesi, mantar zehirlenmesi gibi olsun.

salaklığa tahmmülim kalmadı mı nedir, canilik kısmını es geçip, salaklığına giydirdim.
  • hayır benim düşündüğüm siyanürü internetten nasıl almış. alalade satılan birşey olmaması lazım.
    korkunç bir durum.
  • ifadesi ayrı bir ilginç.

link

--- spoiler ---

"bir süre internet üzerinden ticaret yaptım. kız arkadaşımdan ayrıldıktan bir hafta sonra üniversitenin laboratuvarında sadece benim görebildiğim bir şahısla tanıştım. bu şahıs sanki beynimin içine girdi. kırmızı gözlü, siyah pelerinli ve mekanik sesli bir şahıstı. ismini sorduğumda bana 'isim yok' diyordu. bu şahıs sadece laboratuvarda ve uyuduğumda geliyordu. bana sürekli 'gel beraber deney yapalım, beni baban gönderdi' diyordu. 'seninle uyku deneyi yapacağız' diyordu. daha sonraki süreçte bu gizemli kişi benden siyanür bulmamı istedi. siyanür bulmak için sıkça uğradığım karşıyaka'daki bir kahvehanede daha önce uyuşturucu temin ettiğim kişiden 1 kilogram siyanürü 220 lira karşılığında satın aldım."
    --- spoiler ---

mavi balinadan hallice.
  • önce deney kazası olduğu tahmin edilen sonra şizofren bir evladın manyaklığı olduğu anlaşılan vahim hadise..

yalnız haberde geçen 1 kg siyanür'ün 220 tl olması beni şaşırttı..
    ayrıca torbacının siyanür'e ulaşabilmesi de çok acayipmiş..
    nasıl bir ülkede yaşıyoruz amk..
  • isteyen herkesin tehlikeli kimyasallara ulaşabileceğini kanıtlamış bir şahıstır.
  • (bkz: sizofreni)

normalde cogu hasta cevresine zarar vermez. bu arkadasin durumu oldukca ilginc. ilaclarini almadigini dusunuyorum.
  • 1 kg siyanürle kaç kişi öldürmeyi planlıyordu acaba.
hesabın var mı? giriş yap