• ruh sağlığım adına artık yaptığım eylem...

yeter beynim sikildi beee ... siktirin gidin napıyorsanız yapın yeter artık... memleketi kurtarmak bana mı kalmış amk... ulan götümde don yok siyasetle uğraşıyorum nasıl bir adamsam bende...
  • ben sikleyen taraftayım.
    neden?
    çünkü zaten bu çürümüşlüğün temel sebebi budur. siyasi olayları siklemeyelim ve senin gibi düşünelim, sonra apolitik insanlar olalım, herkes istediği gibi at koştursun. uzun herifte 2-3 ayda bir amerika'ya gidip yeni yeni taktiklerle gelsin ve siyaseti yeniden yeniden yeniden ve yeniden dizayn etsin. yok öyle yağma biz ha keza klavye başında, meydanlarda, sandık başında, mecliste susmayıp politik ve sosyal insanlar olarak kalacağız.
  • ülke de siyaset yapılmadığı için istense de takılanamayacak bir konu bu. bu kendini üstün sanan mahlukların , içi boş beyinleriyle her dakika çalan çenelerinin pazar günleri nin öğle magazinlerin de yayınlanmasını daha doğru buluyorum.
  • bunu sürekli dile getiriyorum
    yani şöyle bu ülkeden gitmek istiyosunuz tamam güzel ama diyelim gidemediniz
    hayatı kendinize zehir etmenize gerek yok, kendi kendinize bu ortamı yaratın elinizden geldiğince
    isveçte yaşadığınızı düşünün, açmayın televizyonu, haber izlemeyin
    çevrenizi açık görüşlü insanlarla donatın, daha sakin bi yere taşının, sporunuzu yapın, kitabınızı okuyun
    sahilde yürüyüş yapın, tura katılın, oraya gitseydim şöyle yaşardım dediğiniz her şeyi yapmaya çalışın
    siyaset yokmuş sizden kmlerce uzaktaymış gibi davranın
  • siyasal bilimler mezunu olsam da apolitiklik kalp ben
  • türkiye'de huzurlu bi yaşam için olmazsa olmazdır.
  • başkanlık referandumundan beri yaptığım eylem. ne haberleri izliyorum, ne de siyaset konuşuyorum. kafam bi rahatladı ki sormayın. anladım ki bu ülke dibi görmeden siyasal islamdan kurtuluş yok.
hesabın var mı? giriş yap