• genc arkadaslarimizin internet ortaminda sikca yapmaya basladigi, sebebi anlasilamayan bir eylem. ben de zamaninda random gulerdim ama asdasdasd seklindeydi genel olarak. cok yarildigimda araya baska harfler sokustururdum. bunlar da q klavyede yan yana duran harfler oldugu icin anlasilabilirdi. bir donem ispanyolca guldum jajaja diye, o da anlasilabilir, zira onlardaki j bizdeki h. peki sjsjsjsjsj niye?

dipnot: derdimi ben sizden once siyaptim, o yuzden raad olun.
  • ayıptır. onun yerine dfgfgdfgdfgdfgdf diye gülmek gerekir. hoşlandığınız kişiyle konuşuyorsanız direkt "random" gülün ve araya "aşk" kelimesini serpin, bilinçaltına mesaj gönderin. ("sşfhkdşlhkdşlfaşkfg")
  • afdsdadsa okay ama sjsjsjsjs sevmem bide jaja vardı robotmusun amk jaja ne
  • mobilde sol parmak s pozisyonuna sağ parmak j pozisyonuna yerleştirilir ve kolayca random atılır. her iki elin de doğal konumları burasıdır. diğer türlerine göre daha kolaydır.

'sen suslen amq sjjsjsjsjs'
  • kızlar yapınca güzel olan gülme çeşidi.

erkek erkeğe sjsjsjsj diye random atınca garip oluyor. atmayın amk.

not: kadın kişisine sjsjsj diye random atmak caizdir. ılıklık göstergesi olan birbirinize atmanız.
  • genelde komik olmayan şeylere “sjsjsjsjsj”
    diyorum. “iflcsşpxşahahxoclsoğcşd”
    ile “sjsjsjs” nın farkı var bence
  • sjsjsjsj diye random atılan bir ortamdan koşarak uzaklaşın . o kişiyle iletişimi kesin , tüm sosyal medya hesaplarını ve telefon numarasını engelleyin. mümkünse her daim aranızda en az 5 kilometre öesafe olsun . zorunlu durumlarda aynı mekanda bulunmak zorunda kalırsanız da ucundan da olsa göz temasından kaçının ki size selam verip sohbet konusu açmasın. yoksa yine engelleri kaldırmak zorunda bırakılıp sjsjsj eylemine maruz kalabilirsiniz.
  • hafif bir zeka fakirliği barındırır.
  • random dediğin k ile başlar
    sjsjsj gülmedim de ayıp olmasın randomudur
    hahahaha ya hiç gelmiyorum bile fazla sinir bozucu
    emoji mi allah korusun
  • bunun yanında * asdasdasdasd ya da hsgdgvdgs * moda olmuştur
hesabın var mı? giriş yap