• skinny göstermek istiyordur.
  • skinny düşünmüyordur.
  • erkek kardeşim.
    bir gün babam skinny pantolonu görünce aralarında ufak bir tartışma geçti ve evden çıktı. babamı mutfakta sigara içerken gördüm. camdan uzaklara bakıyordu dertlendi adam. beni yanına çağırdı ve kurduğu cümle beni çok güldürdü.
    -oğlum bu kardeşin niye sibel canın oğlu gibi giyiniyor.
    - :|
  • belki yanlışlıkla giymiştir lan niye öyle diyosunuz. bir gün kendime pantolon bakıyorum yanıma tezgahtar eleman geldi o an bir gerildim zaten, bir an evvel alıp çıkayım hali hasıl oldu. elime geçen ilk pantolonu giydim, çıktım götten sıktı biraz sanki diye düşünürken çok yakıştı, tam oturdu gibi şeyler demeye başladı eleman. a öyle mi? iyi mi? falan derken kendimi kasada buldum. eve gelip tekrar denememle şoka uğradım, belden yukarısı kasap hayri, belden aşağısı kendall jenner. ben bu pantolonla yürürsem iki sokak öteye gidemem. paçasını maçasını kestirdiğim için de elimde patladı, hiç giymedim kaldı öyle.
    levis tayt isteyen varsa yeşillendirsin.
  • kadın olsun erkek olsun, tayt ya da streç pantolon giymeyenlerin dövüldüğü bu dönemin en iğrenç modasını giyen, ama çok değil 10 yıl sonra "sokakta tayt giyilen 2010'lu yıllar" başlığının konusu olacak kıyafetimsiyi giyen erkek.
  • erkek anatomisine ters estetik açıdan korkunç görünüyor kendine saygısı olan biri yapmaz bunu
  • göt kabak gibi ortada, siki taşşağı ise mengeneye alınmış gibi sıkışmış. nasıl rahat ediyorsunuz olm onun içinde.
  • giymesin

slimfite yeni alıştık daha. bak sakın bunu iyice moda edip diğer kesimleri ortadan kaldırmayın valla gider 90lardan kalma hiphop pantolonlarımı bulur onları giyerim.
  • skinny sevmeyen erkektir. bir gün böyle bir pantolon alayım dedim. gittim mağazanın tekine, abi skinny verir misin dedim. arkadaki kızlar gülmeye başladı. hiç bozuntuya vermedim ben. adam anlamıştı sonuçta beni. birkaç model gösterdi. aldım denedim birini, dedim abi bu çok dar. adam yakıştığını, zamanla alışacağımı söyledi. eyvallah dedim aldım pantolonu. birkaç ay giydim işte ben bunu ama doğuştan büyük taşaklara sahip olduğum için çok fazla dikkat çektim. oturduğum zamanlar inanılmaz ağrıyordu alt tarafım. sokarım lan böyle modaya diyip attım pantolu.

belli bir zaman sonra sevgili yaptım, yedik içtik eğlendik. bizim eve geldi hatun, sevişmeye başladık. ön sevişme bitti ama benimki hala kalkmamıştı. ne yaparsak yapalım kaldıramıyoruz. “kış geldi ya, kış uykusuna yatmıştır hehe” diye komiklikler yapmaya başladım ama yemedi. kız benden bir makas alıp çıktı gitti evden. dedim olm noluyoooooor. hemen zor günlerimde yardımıma koşan mehtap’ı aradım. bunu kaldırsa kaldırsa mehtap kaldırır dedim. yok, mehtap’ta kaldıramadı. ertesi gün üroloğa gittim. taşak ezilmesi adlı bir hastalığa yakalandığımı söyledi. büyük taşaklı erkeklerde görülen bir hastalıkmış. doktor, biraz daha giymiş olsaydın hastayı bir daha ayaklandıramazdık dedi. skinny pantolon yüzünden iktidarsız bir erkek olmuştum. 2 yıldır hormon tedavisi uyguluyor üroloğum. yavaş yavaş düzelmeye başladı.

siz siz olsun skinny’den uzak durun. skinny seviyorsan skinny giyme. skinny pişmanlıktır.
hesabın var mı? giriş yap