şükela:  tümü | bugün
94 entry daha
 • bayilerinde büyük sıkıntı olan bir firma.

  kendilerinden yaklaşık 2 hafta önce bir araba aldım. çarşamba günü kaporayı verdim ve cuma günü aracın bana teslim edileceğini söylediler. cuma günü bir miktar daha parayı işlemler için gönderdik. cuma günü akşam aradığımızda yarın gelip arabayı alabileceğimizi söylediler. cumartesi sabahı gittik ve satış müdürü bankanın parayı geçip geçmediklerini göremediklerinden dolayı arabayı teslim edemiceklerini söylediler. muhasebelerine sormalarını söylediğimizde ise bize yuvarlak cevaplar verdiler.

  bu olaylar sırasında ortam gerildi ve karşılıklı sesimiz yükseldi. buraya kadar aslında bir problem yoktu ve bir şekilde hallolabilirdi. ancak daha sonra mafyatik tipli kabadayı tavırlı bir kişi içeri girerek sizin sorununuz ne böyle alışveriş mi yapılır diye üzerimize yürüdü. o sırada bende ayağa kalkarak kim olduğunu bu konunun hiç onu ilgilendirmediğini söylereyerek odadan dışarı çıkmasını istedim. kendisi bana önce skoda yetkilisi olduğunu daha sonra da allahın bir kulu olduğunu söyledi. bütün bu olaylar gelişirken müdür sadece arkadan bakmakla yetindi.

  tansiyon biraz daha yükselince beni tehdit ederek burada kalabalık olduklarını söyleyerek beni dışarıya davet etti 2-3 defa. bu sırada müdür araya girdi ve dışarı çıkardı kendisini. daha sonra biz odada konuşmaya devam ederken aynı şahıs tekrar camın önüne geldi ve ellerini arkaya bağlayarak içeriye bakmaya başladı. bu sefer babam ayağa kalkarak kendisine problemenin ne olduğunu sordu. kendisi tehditlerine devam ederek bizi oradan çıkarmayacağıını söyledi. bu tartışma yaklaşık yarım saat devam etti.

  biz sonuç olarak arabayı o gün alamadık ve ben çıkar çıkmaz skodayı yani doğuş otomotivi aradım. kendilerine durumu aktardım ve skoda bayisinde beni güvenliğim olmadığından dolayı paramın iadesini istedim. pazartesi bana cevap dönmelerini istedim. ancak pazartesi günü bana hiçbir cevap olmadı o sırada banka parayı gönderdiği için almak zorunda kaldık.

  ben tum bu olaylardan sonra yalnızca bir skoda yetkilisinin beni arayarak durum hakkında bilgi vermesini bekledim. 4 kere aramama rağmen bana dönüş olmadı. dün akşam aradığımda ise bana kalite standartları gereği ödül ceza sistemleri dahilinde bilgi veremeyeceklerini söylediler.

  bütün bu olaylar doğuş otomotiv bünyesindeki bursa sertepe skoda bayiinde yaşandı ve doğuş otomotivin takındığı tavır müşterisine gösterdiği değer gerçekten rezil denebilecek seviyede. bu yüzden kesinlikle ve kesinlik kendilerini önermiyorum.
 • müşteri üzerine yürüyüp tehdit eden çalışanı olduğu iddia edilen marka!
 • müşterisine rezalet başlığına yaraşır olaylar yaşattığı iddia edilen marka.

  anlatılanlar doğruysa mafyatik galericilere markalarını emanet etmiş işbilmezler tarafından yönetildiğinin kanıtıdır bu.potansiyel bir skoda kodiaq müşterisini kaybetmiş oldular böylece. kendileri bilirler.
 • tercih edilmemesi gereken markadır. hatta bunlarla ilgili sıkıntılarınızı anlatmak için doğuş oto ile zaman kaybetmeyin. zira bunların bayileri de kendileri de aynı anlayışa sahip. doğrudan merkezlerine bildirmekte fayda var.

  #67320792
 • bünyesinde olduğu firmadan daha dayanıklı araba yapabilen markadır. çeşitli zamanlarda bir kaç skoda kullandım ne servislerinde nede bayilerinde bir sıkıntı yaşamadım.
  "bu durumun benim manyak olmamla bi alakası olabilir"
8 entry daha