şükela:  tümü | bugün
 • "slip mayo her acidan yuzmek istiyorum kulac atmak istiyorum umarsizca" diyen adamin tercihidir.sort mayo gibi got arasina girmez, cebi hava balonuyla dolmaz, uzun yuzme sekanslarindan sonra bacak aralarinda kizariklik yanma hissi kabuk baglama yapmaz, bronzlasmada maksimuma yakin fayda saglar.
  bi takim kurumlardan bazi insanlar zirt pirt cikip slip mayo giyenin gotune koyyim falan diyorlarsa da bunlar kendini bilmez uckagitcilardir.
 • umarsızca ve şuursuzca atılan kulaçlardan sonra sahile çıkarken, bacak arasından sallanan pipinin güneşlenen insanlar üzerinde nasıl bir intiba bırakacağını hiç düşünmeyen adamların kullandığı mayo çeşididir.
 • ayrica nice dangalak tarafindan lastigi gevsedigi halde kullanildigindan, adini haksiz yere kotuye cikarilmis bir mayo cesididir de.
  oysa ki sort mayo, havuz gibi anidan sudan cikilan yerlerde kalip gibi pipinin seklini almakta alenen sarkac gibi sallamaktan beter etki yaratmaktadir.ve yine lastigi gevsemis sort mayo isebebiyle benzeri cikislarda 3 tas bir bas i, kic catalini gormeyenimiz var midir.
  sort mayo ile mukayese bile kabul etmeyecek bir urundur.
  oyle olmasa olimpiyatlarda kullanilmazdi sanirim senelerce.
  ha ben sort mayodan hazzediyom arkadasim diyene
  "hayirli olsun" demekten ote bisi yoktur
  pisecek kic onun, gotunun iki yanagi onun, ben girmek istemem araya davet olmadikca
 • (bkz: cadiri kurmak) eylemine konu olmus, özellikle 80 lerde cok sik görülen mayodur..
 • bir de bu slip mayoların fosforlu renkte olanlarını giyen adamlar vardır ki, bu adamlar sahilde oturan cıvırların dikkatini kasli popolarına yöneltmek isterler. ancak gözden kaçırdıkları nokta, o fosforlu slip'in cıvırlar kadar o yörede fink atan üç-beş deniz ayisinın da dikkatini çekeceğidir. hele bu adamlar bir de açılıp dibten kum cikarmak hadisesine girerlerse, yakıcı güneş ışınlarının fosforlu mayodan yansıyan şavkının deniz ayisi tarafından kutsal bir işaret olabileceğini ve bir seher vakti ıssızda kaslı poposunun gevşetilebileceğini bir türlü anlayamazlar.
 • kanimca tayttan pek farki olmayan ve bu yuzden kucuk yaslarda giymeyi biraktigim mayo turu. sort mayo gibi cabuk kurumamasi da ayri bir dezavantajdir. plajdan cikip ortamlarda dolanirken ayrica sort giymek zorunda birakmayan sort mayonun rahatligina ulasamaz.
 • dalış* yapanların mutlaka sahip olmak zorunda olduğu, dalış elbisesi içinde şort mayodan daha rahat olan mayo çeşidi..
 • göt göbek büyütme hobisi olan amcamların erkekliklerini ispat etmek istercesine yiğidin malı meydandadır düşüncesiyle yola çıkıp giydikleri vücudu saran; yaşlı başlı, ahı da vahı da kalmamış,kaportaya yandan çarptırmış,derileri pörsümüş dedelere hiç mi hiç yakışmayan avuç büyüklüğündeki don çeşididir.itiraf etmeliyim ki düzgün vücutlu bay karizma modundaki erkeklere* yakışıyo.ama gerisi allah kerim...
 • (bkz: steve o)
 • kokteylsiz serginin ta kendisidir.