• aqua florya dahil birçok yerde mağazası bulunan, adından da anlaşılacağı gibi daha çok sneaker odaklı çalışan firma.
  • bugun ilk kez kendilerinden alisveris yaptim. musterileri iliskileri enfes ve pek cok yerde olmayan modelleri stoklarinda bulundurmalariyla gonulleri fethettiler.

kendilerine kocaman tesekkur
  • online alışverişte arayüzünü biraz daha geliştirmesi gereken ama muazzam indirim ve vans modelleriyle gönlümü alan kuruluş. teşekkürler.
  • gercekten indirim yapan alisveris sitesi. hepsiburada'da 285 lira olan new balance 142,5 lira. acik soyleyeyim ilk siparis verirken acaba cakma mi diye dusundum. urunu teslim aldigimda ucuza almanin hakli gururunu ve art niyetimin de utancini ayni anda yasadim. sonra ne yaptim, gittim bir ayakkabi daha siparis verdim :) guvenle alisveris yapabilirsiniz gencler, bu siteye ben kefilim.
  • dün verdiğim sipariş hala hazırlanıyor aşamasında gözüküyor.
    sanırım biraz yavaşlar. ama 255 tl fiyatı olan bir ayakkabıyı 155 tl ye almanın hazzını bana yaşattı. ürün gelince bu girdi kendini güncelleyecektir. tabi ürün gelirse.

edit: ürün biraz geç geldi ama sağlam geldi. kesinlikle orijinal. güvenilir bir site.
  • nike airmax 360 flyknit yetkili nike magazalarinda bile yuzde 40 indirimle 383 tl'ye satilirken insanlara 679 liraya airmax flyknit itelemeye calisan dolandirici magaza. lan ayni ayakkabi sneaks up suadiye subesinde 679 iken capitol nike store'da 383 tl, sorunca da sus pus olurlar kasada calisanlar.
  • gayet güzel firmadır.pazar günü almış olduğum air force 1 ayakkabıları 2 günde bu sabah teslim etmişlerdir.ayrıca ups ile çalışmaları da gönlümü fethetti.
  • haftalardır tükenmiş ürünü göze soka soka reklamını yapan firmadır. lan stoğa mı geldi acaba diye sazan gibi her reklam linkine tıkladıkça da inatla önüme çıkmaktadır. kısır döngüye girdik.
    ürün yok ama %69 indirimde. dafuq?
  • aynı ürünün sitesinde ve mağazasında bambaşka görünüşe sahip olan firma
  • black friday kapsamında ürünlerin gerçek fiyatları üzerinden yapmış oldukları indirim ile gönlümü kazanmışlardır. her yerde 415 tl olan adidas stan smith modelini 320 tl ye aldım.
hesabın var mı? giriş yap