şükela:  tümü | bugün
  • aqua florya dahil birçok yerde mağazası bulunan, adından da anlaşılacağı gibi daha çok sneaker odaklı çalışan firma.
  • türkiyede daha önceden bulması imkansız olan birkaç ayakkabı'yı getirmesi ile sempatimi kazanmış yer. umarım ilerki aylarda özellikle air jordan modellerinde daha fazla çeşitlilik görebiliriz.

elimizdeki tek adam gibi papuç mağzası.
  • bugun ilk kez kendilerinden alisveris yaptim. musterileri iliskileri enfes ve pek cok yerde olmayan modelleri stoklarinda bulundurmalariyla gonulleri fethettiler.

kendilerine kocaman tesekkur
  • online alışverişte arayüzünü biraz daha geliştirmesi gereken ama muazzam indirim ve vans modelleriyle gönlümü alan kuruluş. teşekkürler.
  • gercekten indirim yapan alisveris sitesi. hepsiburada'da 285 lira olan new balance 142,5 lira. acik soyleyeyim ilk siparis verirken acaba cakma mi diye dusundum. urunu teslim aldigimda ucuza almanin hakli gururunu ve art niyetimin de utancini ayni anda yasadim. sonra ne yaptim, gittim bir ayakkabi daha siparis verdim :) guvenle alisveris yapabilirsiniz gencler, bu siteye ben kefilim.
  • dün verdiğim sipariş hala hazırlanıyor aşamasında gözüküyor.
    sanırım biraz yavaşlar. ama 255 tl fiyatı olan bir ayakkabıyı 155 tl ye almanın hazzını bana yaşattı. ürün gelince bu girdi kendini güncelleyecektir. tabi ürün gelirse.

edit: ürün biraz geç geldi ama sağlam geldi. kesinlikle orijinal. güvenilir bir site.
  • biraz yavaş ama sorunsuz çalışan firma. ayakkabı gönderdikleri kutu efsane güzel.