• kendinden akıllı insanlar da olduğunu bilecek zeka seviyesine sahip olması ümit edilen yazar.
    bilmeli ki; kadın olduğu için yazar yapılanlar da aylardır çaylak sırasında idiler ve son bir ayda online olanları almışlar. böyle bir şey yapılacağı daha evvel duyurulmadı, öncelik olsun diye eyleme geçilmedi. ekşiciler kadar 8 bin küsur hatun da şaşırdı. kızması ve tavır alması gereken sadece sözlük yönetimidir. kızdığı ve aptal yerine koyduğu hiç tanımadığı kişilerin hakkında aşağılayıcı yorum yapması kendi kalitesini ve seviyesini ortaya çıkarır. ya da düşüncelerindeki kiri.
  • gote got dememis en azindan, oyle biri.
  • sakirt trolleri uzen badim.
  • atatürkçüleri eleştiren herkesi şakirt sanan yazar. yine de dikkat etmek lazım çok ispiyoncu.
  • yazdıklarını keyifle okuduğum sözlük yazarı.
  • timsah kafalı antik mısır tanrısı.
  • an itibariyle kopeklerin duasinin kabul olmasi ile ozdeslesen guzel insandir. aslini astarini ogrenip, o astari bogaz derinliginize sokacagim kopekler bu adamin ugruna.

edit: lan kopekler durun heyecan yapmayin, adam kendi secmis bu yolu mallardan bir nebze uzak durmak icin, kemik yagmayacak gokten, raad olun lan.
  • muhatabına az bile söylemiş yazar.
  • provokasyoncularla anladıkları dilden konuşmuş yazar. aq buraya gelip provokasyonun kralını yap, sonra laf yiyince ağla yok ya.

gerçi ben bu tiplerle muhattap bile olmak istemediğimden özelden küfür etmezdim, ama bu heriflere laf anlatılamayacağını artık aşikarken, yapılması gerekeni yapmıştır.
  • hak edene ettiği küfürle kahkaha attıran yazar.
hesabın var mı? giriş yap