• daha çok insan koşanları garipsiyor. ama böyle son anda bir duyuru yapmakta saçma olmuş.
  • zamanında gerekli alışverişi yapmış olan kişilerdir.
  • anlamıyorum gerçekten. millet işin eğlencesinde
  • evde 3 ay yetecek, ekmek dahil olmak üzere dondurulmuş erzak var.
    su artma cihazımızda var.
    koşmadım, haa olmasa koşarmıydım yine koşmazdım. ben 3 haftadır sokağa çıkmıyorum, iki gün için mi çıkacağım.
  • üst edit: (bkz: süleyman soylu'nun salgınla mücadele görüntüleri)

+1'im ile aralarında olduğum insanlardır. ancak sokakta yakalandım bu furyaya ve hayretler içerisinde izledim kuyrukları.

büdüt: karar sonrası kadıköy - karar öncesi kadıköy
  • gururla haykıralım.
  • yani 2 gün ekmek yemezsem ölmem herhalde diye düşünerek benim de içinde olduğum grup, sonuçta ekmek yoksa bissuru alternatif var.
  • çoğu sigara, alkol, ekmek ve çocukların acil ihtiyaçları için çıkmıştır. bunun dışında çıkan pek yoktur diye düşünüyorum. herkesin evinde iki gün yetecek kadar yiyecek olmadığına inanmıyorum. türk ailesiyiz biz, mutlaka biraz bulgur, fasulye, pirinç, mercimek, makarna, konserve ya da buzlukta bir şeyler vardır kenarda. öyle yetiştik çünkü...boş yere panik yapmayın...aç kalmazsınız....
  • daha bu sabah 4 farklı marketten alışveriş yaptım cidden, 13 mart sabahı da saç tıraşı olmuştum.. böyle saçma sapan konularda çok şanslı olurum genellikle..
  • 8 gündür evde değildim. şehirdışındaydım. bugün özel izinle yola çıkıp 23:30'da şehrime vardım. buna rağmen panik yapıp bakkala fırına koşmadım. iki gün evde kalsam gebermem. evdeki gıda maddeleriyle en az bir hafta idare ederim.
hesabın var mı? giriş yap