• (bkz: s by solar)
  • bir adet v2.6 halloween siparişi verdik bekliyoruz bakalım. once almanyaya sonra tr ye gelicek. bekle allah bekle.
  • (bkz: solar e1.7fbb)
  • bu akşam ilk kez deneme fırsatı bulduğum marka.
    evertune marka köprü ile geliyor. satan kişi gitarın tellerinden tutup 10 saniye boyunca salladı ve gram akort kaçmadı.kesinlikle ısı ve nemden etkilenmiyor gitar amk.
    dünyanın en rahat sapının musicman'lerde olduğunu düşünen bir fender fetişi olarak aşık oldum rahatlığına.
    yeni nesil gitarların (örneğin prs,chapman guitars) eski ve köklü gitar markalarını cebinden çıkarttığı şu günlerde gerçekten ibanez ya da jackson'ı cebinden çıkatır.
  • çok estetik metal gitarları üreten firma. gitarlarinin sap tasarımı hem çok şık, hem de çok işlevsel, halberd gibi kullanılabilir düşmana saplarsınız.
  • yarrak gibi gitarlar epiphone les paul 100'den bi farkı yok
  • tonlar ve tasarımlar süper. özellikle e1.6et - white matte efsane olmuş. ola englund gibi ses istiyorum diyorsanız zaten direkt yardırın yani. fiyatı da uygun.
  • sıkıcılık abidesi tasarımları olan siktiriboktan gitar markası. öehh..

https://youtu.be/y6fchgwdefe?t=93
  • cok fazla qa problemi ciktigindan dolayi gormeden alinmamasi gereken gitarlari ureten marka. tasarimlari, sekli semali ve ozellikleri fiyatlarina gore iyi olsa da malesef boyle bir problemleri bulunuyor.

ha kontrol edip alinsa da, klavyelerinin (ozellikle abanoz olanlarda) alindiktan bir kac sene sonra (12. fretteki solar logosunun sivri kisimlarindan baslayacak sekilde) catlama ihtimali var.

bu arada soylenenlere gore bu gibi problemlerde sorgusuz sualsiz iade aliniyormus, fakat turkiyeden geri yollamak da nereden baksaniz bir kac yuz dolar.

ola* reyisi severiz, keske bu sorunlar asilsa da satin alsak. fakat malesef su an icin yazi tura. 1000 kusur dolar verilecek ise, esp ltd'nin 1000 veya muadil serilerinden devam etmekte fayda var.
  • birkaç karşılaştırmalı video izledim de tonu harika geldi bana. çok sert ve temiz bir ses veriyor gibi duncan solar pick-uplar. ayrıca çok seksi gitarları var.

dayanamayıp şunu alacam gibi en sonunda.
hesabın var mı? giriş yap