• sömine yanmakta ise ve yerde yumusak post seriliyse keyifli aktivite. bunlarin ikisi de yoksa cırcır olmakla sonuclanir, artik kimin altta olduguna bagli olarak tabii.

ukteyi veren: ays t (30.08.2007 13:22)
  • (bkz: top secret)
  • pahalı bir şey gibi görünebilir. şömine önünde, ayı postu üzerinde koklaşmak zengin işi, aristokrat işi diyorsanız yakın mangalı balkonda, yatırın sevgiliyi.. enfes. iki de sucuk atın şekkker niyetine, verin dumanı.

barbekü de olur.
  • kumsalda seks'den daha iyi olandır. o ne oyle gotune kum kaçıyo falan..
  • - bogac, oh erkegim.. cok ateslisin.. dudaklarinin atesini ensemde hissediyorum adeta..
    - sacin yaniyor cansu..
  • illa şömine diye temmuz,,ağustos seçilirse seksten başka herşeye benzer o.....kırkpınara döner,,yağlı güreşin babası yapılır.....ne de olsa iki yiğit çıktı meydane,,ikisi de birbirinden merdane*
  • her ciftin mecburen uydugu kutsal tarihlerin en sisirilmisi olan 14 subat sevgililer gunu icin sevgiliye surpriz olarak sekil bir yemek pisirilir guzel sarap anir, annenin ozel gunler icin sakladigi sarap bardaklari saklandigi yerden gizlice asirilip sofraya koyulur. en luks restoranlari kiskandiracak kadar zevkli bir sofra hazirlanir. mumlar yakilir somineye iki kutuk atilip sevdicek'i almak icin evden cikilir. bu sirada kutukler guzelce yanmaktadir citir citir. basbasa yemegin ardindan sarap esliginde sominenin onune gecilir son bir kez kutukler kontrol edilip duzeltiler artik iyice kivama gelen ates ve kozler ultra estetik ve romantik bir ortam yaratmistir. daha fazla dayanamayan cift sevisme sekansina gecmistir artik. atesli bir opusmenin ardindan kiyafetler cikartilir, cirilciplak soyunan cift halinin uzerinde pozisyon uzerine pozisyona girerken hic beklenmeyen birsey olur ve kutuklerden biri devrilip saga sola pitir pitir minik kozler ucmaya baslar. evrendeki en uygunsuz anda yakalan cift icin cok gectir artik. ucan minik kozlerden biri talihsiz genclerden erkek olaninin poposuna isabet eder. yandim allah cigliklariyla kivranirken kiz bir sure kendine gelemez. kendine gelir gelmez cocugu hastaneye yetistirir. romantik ortamin buyusu bozulmus talihsiz gencin poposunda 1 ytl buyuklugunde ikinci derece yanik olusur. bahtsiz gencimiz tip literaturune gotune koz isabet eden insan olarak gecer. hikayemizden cikarilmasi gereken ders ne olursa olsun sominenin onundeki perdeyi koymadan sevismeyin, ben yandim siz de yanmayin.
    (bkz: bahtsiz bedevi)
  • bir ahu tuğba klasiğidir.. tabii ki kürklerle birlikte olcek.
hesabın var mı? giriş yap