şükela:  tümü | bugün
  • adaletli bir kampanyadır.

merhaba genç tıfılboylar,

size hayatınızı ve kararlarınızı sorgulatacak bir soru işareti ile geldim.

bugün hepiniz çok sevdiğiniz, hayatınızı adamaya kararlı olduğunuz sevgilileriniz tarafından, "onu öyle yapmazsan seni terk ederim, bunu böyle yapmazsan ilişkimiz yürümez, babanda para yoksa evlenemeyiz, bana o yüzüğü almazsan ayrılız, bana bu düğünü yapmazsan ayrılırız, şu kadar para kazanmıyorsan seninle birlikte olamam," gibi bahanelerle harcanma şantajı altında yaşıyorsunuz değil mi?

peki, siz neden bu kızları, yaşadıkları en ufak sorunda terk etmeyi düşünmüyorsunuz?

ben olsam düşünürdüm.

misal...

sevgilinizin babası iflas mı etti? hop, kızı terk et. neden, çünkü problem. çünkü kız artık anasına babasına bakmak zorunda. evliliğine odaklanamayacak. aynızı size olsa, kızlar sizi terk ederdi. siz de onları edin.

veya;

sevdiğiniz kızın annesi babası kavga etti, boşandılar mı? hoop kızı terk et. neden, anne yalnız kaldı. yaşlanınca başınıza kalacak. karınız gidip anasına bakmak zorunda olacak. anasının psikolojik problemleriyle uğraşacak. gergin olcak. evinizde kavgalar olacak. kendini evliliğine veremeyecek. sizin başınıza aynızı gelse... hemen terk ederlerdi. siz de edin.

ya da;

sevdiğiniz kızın okulu mu uzadı... hoooop, terk edin. onu mu bekleyeceksiniz? sizin okulunuz uzasa, ohooo daha askerliği var, iş bulması var, sizi mi bekleyecek o kız. hemen terk ederdi. siz de edin.

hatta;

sevdiğiniz kızın halasının kocasına bankadan haciz mi geldi? hooop, terk edin. neden, halasının durumu kötü diye kızın babası elindeki mal varlığı ile kız kardeşine yardım edecek. ailenin maddi durumu zorlaşacak. kızın annesi babasına kızacak, evde kavgalar çıkacak. hem huzur hem de maddiyat ortamı bozulacak ve kız mutsuz olacak, evliliğine enerjisini veremeyecek. onunla mı uğaşacaksınız? sizin başınıza gelse, o sizi terk ederdi. siz de edin.

morali bozuldu, hoop terk et.

pms oldu, hoop terk et.

ayakkabısının topuğu kırıldı, hooop terk et.

saçının ucunda kırıklar oldu, hoop terk et.

kukişkosunda idrar yolu enfeksiyonu çıktı, hoop terk et.

suratında sivilce çıktı, hoop terk et.

ishal oldu terk et, osurdu terk et, başı döndü terk et, terledi terk et, havuzda kulağına su kaçtı terk et...

görüyorsunuz dostlar...

kızları terk etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın. sürekli terk edilme şantajı altında yaşamak zorunda olan siz değilsiniz. biraz da onlar yaşasın.

bence yıllarınızı, pis kızların size yaptıkları işkencelere katlanmak için harcamayın dostlar.

https://www.youtube.com/watch?v=mxms8oameiy
  • sorunlu olan her kıza sahip çıkıyoruz şeklinde kampanya ile karşı kampanya başlattığım bir kampanya.
  • yapılması gereken budur fakat erkeğin en büyük defosu "koruyucu, sorun çözücü" olarak tatmin olmasıdır. bu sebeple sorunlu kadınlar genellikle çekici bulunur fakat emin olun ki o kadın gerçekten sorunluysa bunu siz çözemezsiniz.

er ya da geç ayrılık gerçekleşir. hem de öyle bir gerçekleşir ki sizi etkiler. aslında ilişkinin o kişisel sorunların yön değiştirmesi, kendine yeni bir yüz bulması yüzünden bittiğini anlarsınız. hatta artık bütün sorunlar size yüklenmiş ve kızımız kendince aklanmıştır. siz bir anda öylesine biri olmuşsunuzdur.

seneler sonra geri baktığınızda "düzeldim, sayende böyle oldum vs vs." diyen kızı tekrardan gördüğünüzde gram yol alamadığını görürsünüz. hani ayrılık sonrası en azından topluma bir insan kazandırdım diye düşünürsünüz fakat bazen o bile gerçekleşmez.
  • bana veremeyecek durumda olanı terk ediyorum olarak değerlendirilecek bir kopenhag kriterleri gibi bildiri.

bu kadar sığlık gölde bile yok hacı abicim.
    yapman etmen.
    niye terk ediyorsunuz güzelim kızları.