• $ukela anons kategorisinde azerbaycan'dan katilan betty puf puf'u, en super juri sesi kategorisinde ise dusunen hayvanin onde gideni'ni tek gectim. ispanya'yi da tek gectigimden, eminim kazanacaklarina.
  • bulgaristan'ın bütün sourberry'i ayağa kaldırıp göbek attırdığı organizasyon. yandan evladım yandan.
  • vatikan telgrafla oylamaya katılmıştır.
    bu güzel organizasyon için tüm cancişlere teşekkür ediyoruz.

# ayrıca böylesi eurovision kokan şarkıları nasıl seçmişler çok güldüm:)
  • azerbaycan vaktımızı gebertmeden hemen oylarını açıklamıştır ahahahahah
  • yarışmanın norveç adayı (pek de şirin): http://pub.tv2.no/…00288/rockettothesky_288113a.jpg

efem norveç olarak kardeş yarışma olan eurovision'ı kazandık, şimdi sırada aslolan sourvision'ı kazanmak var.

heia norge!
  • kara elfleri temsilen menzoberranzan jürisi olarak boy göstereceğim über yarışmadır efendim. ayrıca felsefi olarak en objektif jüri olacağıma inanıyorum çünkü yer altından bütün ülkelere komşuyuz biz. valla.
  • makedonyam güzel ülkeme ben puan verecek olsam 2den fazla vermezdim.
    müzik esnasında adile naşit film müziği söz girince ise 23 nisan uluslararası çocuk dansları müziği gibi.

edit:yalniz kalleş sunuculara bak, şarkıları sanki kendileri seçmemiş gibi bir de dalga geçiyorlar pisler. seneye şarkıları biz seçelim olm. arada kukla gibi sırf anons yap olmuyor böyle.
  • kimsenin ispanya'dan bahsetmemesini buyuk bir skandal olarak degerlendiriyorum. sahne sovu desen var, guzellik desen var, ses desen var, beste desen var, gufte desen o da var. illa hadise mi cikartalim.

jöle degilim. ama ispanya gonlumun sultanidir bence.
  • geçen yıl birkaç arkadaşımız tarafından düzenlenen ve tadı damağımızda kaldığından olsa gerek bu sene de düzenlenen bir sourberry klasiği olmaya aday, haftasonu öğle vakti başlayacak olan etkinlik.

“eurovision yarışması artık demode oldu. örneğin amerika’da kimse artık bu yarışmayı tanımıyor. daha kalıcı projelerle dünyaya açılmamız gerek” diyenlere inat
    (bkz: http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=214857)

ayrıca “hadise’nin orasını burasını çok gösteriyor, pek bir açık saçık” düşüncesinden bir görüntüleme* bile yayınlamayan trt’ye inat radyo-televizyon eğitimi bile almamış bir grup insanın gerçekleştirdiği yarışma.

valla tebrik ediyorum.
    emeği geçenlere şimdiden bol bol teşekkür. işte amatör ruh, profesyonel yaklaşım budur.
    logo çalışmasında bulunan suserinden, yayın sırasında çay-kahve-börek-çörek servisi yapan ev halkına kadar herkesi alkışlamak lazım.

bu entry’i oylayan tüm okur-çaylak-suserler’in (radyoyu dinleyen, dinlemeyen / ayşeye faymaya kıl-tüy olan olmayan) herkesin katılımını bekliyoruz.

r özürlü bir suser olarak yarışmada iskoçya’yı temsil etmem de ayrıca bir dangalaklık olarak tescil edilmeli.
    (bkz: r leri soyleyemeyen iskoc)*
  • aslında şarkılar da kendi müzik zevklerine göre suserlar tarafından seçilse daha eğlenceli olacağını düşündüğüm yarışma.
hesabın var mı? giriş yap