• kamuya hangi tarihteki sınavla girdiklerine gore değişmesi normal olan nokta..

(bkz: kpss 2010 kopya skandalı)

rica ediyorum 2010 kpss ile 90-100 puan alıp atanan adam "ben khk'liyim, ihraç ettiler, mağdur oldum" diye mağdura yatmasin..rica ediyorum bak..
  • khk tamamen hukuksuzdur. tüm khklar iptal edildikten sonra bu insanlar bağımsız ve tarafsız yargıda yargılanmalı ve gereği yapılmalıdır.

bir khklı olarak yargı bağımsız ve tarafsız olduktan sonra hakkımda idam verilse kendi rızamla ipi geçiririm. ama bugünkü gibi istenmeyen karar veren hakim sürülüyor, aihm ve diğer uluslararası içtihatler hiç takılmıyor, anayasa direkt olarak ihlal ediliyorsa kimseyi boş yere suçlamayın.

böyle bir yargı düzeninde bugün fetöcü, terörist dediğiniz kişi yarın tam anlamı ile hukuk sağlandığında beraat eder.
  • bu mevzuda yakayı kaptıran masum rolünde.

arkadaş beni zerre ilgilendirmiyor fetöye bulaşmış, bu pisliğin içinde yer almış şerefsizler. palazlandıkları yerlerde kendileri gibi örgütçü olmayanlara nasıl davrandıklarını bilirim.

aşağıdan yukarıya nasıl zalim ve iftiracı şerefsizler olduklarını bilirim. beynini yıkadıkları insanları bilirim.

peki katlettikleri insanların çocukları? peki intihara sürükledikleri insanların çocukları ne oldu bilen var mı?

vah vah amına kodumun terör örgütüne gönül vermiş, karşı çıkan herkesin hayatını karartmış orospu çocuklarına sivil ölüm falan varmış.

yok ya? iş yerine kadar gidip, amirlerine bölücü diye iftiralarla ispiyonladıkları insanlar ne yapmış haberiniz var mı?

intihar edenlerin yakınları peki?
    söyleyeyim mi amına koyuyor fetönün bu gün affetmiyor. bağışlamıyor. zerre merhamet göstermiyor. umursamıyor.hepsini bu gün kurşuna dizse devlet içim soğumaz.

sinsilikte sınır yok ama, yalandan delil uydurup insanların hayatlarını karartan orospu çocukları sizi ağlaşın ulan. gene bu devlet size merhamet gösteriyor.
  • bir kısım insanların sefaletlerine tam üzülecek oluyorum, o esnada güç ellerindeyken yedikleri boklar aklıma geliyor. nasıl zalim, nasıl pervasız olabildikleri, vatanseverlere ne kötülükler yapabildikleri, ülkemin kurucu değerlerine nasıl saldırdıkları, şaibeli bir organizasyona mensup olarak gönül rahatlığıyla bizlerin haklarını sınırsızca yemiş olmaları geliyor aklıma.

şişme botla yunanistan'a kaçmak uğruna bebeklerinin boğulup ölmesini göze alan, bebekleri ölmüş anne babaları okuduk. vaktiyle kendi iftira kampanyaları yürürken iftira attıkları kişiler lastik botlara binip kaçmadı oysa. yurt dışından uçağa binip gelip teslim oldular. oysa siz tir tir titriyorsunuz korkudan. böyle mi hakim olacaktınız kainata? yılansı, sinsi ve aşağılık karakteriniz ortaya çıktı işte.

bokunuzda boğulun diyorum. bu ülkeye zarar veren kim varsa hepsine hesap sorulacak. sabırla, sırayla.
  • fetoşun çayını çorbasını içmiş,sempati beslemiş, ama iktidarın yanındalardı diyen , işi abartıp bağış yapan kim varsa bin beter olsun. amerika'da takılan cahil bir adamın özel servis tarafından korunması, kalacak saraylar tahsis edilmesinden ne bok olduğunu herkes biliyordu kimse kandırıldık cart curt demesin hesap versin.

fetö ile alakası olmayan ancak iftiaraya kurban giden ve muhalif olduğu için khk çıkarılanlara geçmiş olsun.
  • iki üst entry için yazıyorum, yanlış bir düşünce çeşidi.

ister islâm, ister hukuk kaidesi olarak ele alın;
    suç şahsîdir, başkası üstlenemez.
    suç ispatlanana kadar şahıs masumdur.

o nehirden geçmeye çalışanlar, boğulanlar, ızdırap çekenlerin deyiminizle söyleyeyim:
    "zâlim, pervasız, vatanseverlere kötülük yaptıkları, ülkenin kurucu değerlerine saldırdıkları" ithamlarınızdan kaç tanesi ispatlanmıştır?
    geçin ispatı, hangi aile bu suçlardan birisiyle dahî suçlanmıştır?
    ne eylemleri vardır?

hangi boğulan veya kaçmaya çalışan aile bu suçlardan birisinden mahkûm olmuştur?
    bir sürü aile var, bir sürü şahıs var..
    alayı suçsuzdur diyen yok ama, bizzat tayyip tarafından söylenen "tabanı ibadet" sözüne ne oldu?

kaçmaya çalışanlar hep tavan mıydı?

söze bak : "bokunuzda boğulun"

ülkeye kim zarar verdiyse, kim verme niyetindeyse çatır çatır hesap sorulsun da elbet;
    ülkemize bugüne kadar kin ve nefret kadar hiçbir şey zarar vermemiştir.

öyle kör eder ki en keskin bakışlıyı bile bu hastalık, bir suçluya cezâ vereceğim diye on masumu katletmeyi umursamaz.

"allah için hakkı ayakta tutun, adaletle şahitlik eden kimseler olun. herhangi bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi adaletsiz davranmaya itmesin." (mâide, 8)
  • bu orospu çocuğu fettullahçılara gram sempati duymuş insanlara gram acıyamıyorum maalesef.
  • türkiyenin demokrasi karşısında durduğu nokta ile benzerlik gösterir

şuçu, bucu içeren ifadeler mantıktan, vicdandan, hele ki hak, hukuk ve adaletten fersah fersah uzaktır. allah türkiyede kalanlara yardım etsin. eğitilmezsiniz..
  • bağımsız ve tarafsız yargılanıp, mesleğe nasıl girdilerse öyle devam etmeleri sağlanmalıdır. hakkıyla giren hakkıyla devam etmeli, gerekirse tazminat alıp mağduriyeti giderilmeli; haksızlıkla giren kendisine yeni bir iş bulmalı.
    ikinci seçenekte olanların çok olduğunu görüp şahit olduğumuz için*, daha fazla mağdur olmamaları için makamlarına ve mevkilerine duydukları hasreti bir kenara bırakıp, herkesin yaptığını yapmalarını, helalinden para kazanmalarını tavsiye ederim.
    durduğum nokta, anne babaları yüzünden acı çeken masum çocukların yaşadıkları korku ve endişenin yeridir. onların bir damla gözyaşına değmez yaşananlar.
  • toplumun büyük kesiminde lanetlendiler, yıllarca sadece cemaat üyesi oldukları için o kadrolara yerleştiklerini, rütbe aldıkları konusunda hemen herkes hemfikir.

yıllarca üniversite sınavına, kpps'ye çalışanların, askeri okuldan ayrılmak, atılmak zorunda kalanların kısaca ülkede ki milyonların hakkına çöreklendiler ve bundan en ufak bir vicdan azabı duymadılar, bu yüzden bu gün vebalı gibi muamele görüyorlar.

ne yapmış olurlarsa olsunlar adil yargılanmak onlarında hakkı, bunda en ufak bir şüphem yok.
hesabın var mı? giriş yap