• özellikle siyasi trollerin biran önce sözlüğü terketmesi gerekiyor. ve şu temalı yazıları artık görmek istemiyoruz.
    1) şaka maka rte'nin mükemmel olması.
    2) şaka maka türkiye'nin süper güç olması.
    3) şaka maka ekonominin acayip yükselmesi
    4) ben aslında solcuyum ama rte sayesinde doğruyu gördüm.
    5) atesitim ama akp süper.
    şaka kaka bi defolup gitseniz keşke.
  • ülke yönetiminden tut, spor kültürüne, sanat alanından tut, sokaktaki gündeme kadar ne varsa troll. sözlükten beklentiniz ne ? buckingham sarayı tarzı bir asalet, niels bohr ile albert einstein arasındaki gibi bir bilimsel tartışma mı ?

engelliyorum geçiyorum.
  • yazar olmak bu denli zor iken troll nasıl bu kadar kolay olunuyor? (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • sözlükte trollerden daha tehlikeli oluşumlar var.

her başlıkta bir başka entry sahibine sövenler, bilimsel tartışmalarda birbirlerini cahillikle suçlayıp ana-avrat dümdüz gidenler. ulan alt tarafı fizik, biyoloji tartışıyorsun anasına neden sövüyorsun gebelek ?

ben bir şeyler öğrenmek niyetiyle girdiğim başlıkta birbirine söven gençler görüyorum. aynı gençlerin ülkedeki bilimsizlikten yakınması ise gayet ironik.

özel mesajla delikanlılık yapan itleri de unutmamak lazım.

trollere can kurban özetle.
  • katılıyorum. sadece troller değil türkiye'nin gündemi de buna dahil. gerçekten ülkemizin normale dönmesini en çok, sözlükte goygoy yapıp kaynatmak için istiyorum.

şimdi matrak bir başlık açsam, saçmalasam. kimse ne entry girer ne de bir şey yapar. çok çok laf sokarlar derdini bilmem ne yapayım diye.
  • çomarizm globalde bir trend, trollizm de sözlük trendi. sanki 2002-2003 yıllarındaki gibi sayfa sayfa otisabi'nin cheja'nın bilmem kimin yazdıklarını tldr yapıştırmayıp okuyacaktınız ya. çok şeker <3
  • yeter kardeşim bıktık artık şurda her gün troll şımığı başlıklar görmekten, açılan başlıkların yarısını ouşturmaya başladı artık bu başlıklar, yok şaka maka türkiyenin roket gibi ilerlemesi, yok ataturke edilen laflar, sözlüğün bu konuyla ilgili hiç bir yaptırım düşünmemesi tam bir skandal.

bu insanların amaçları belli ve sözlükte daha fazla barınmamalılar!
  • en çok merak ettiğim de bunların nasıl onay alıp yazar oldukları.
  • katılmadığım ifadedir.trollerin yazdıkları şeylere çoğu zaman gülen eğlenen bir benim sanırım.hayatı bu kadar ciddiye almamak lazımdır geliyor bana.
  • bir tane aklı başında yorum göremez olduk. varsa yoksa "o kötü bu kaka" hepiniz aynı olmakla beraber bu ülkeye en büyük zararı sizler veriyorsunuz yaptığınız algılarla. hoş size malzeme veren ülke siyasetçileri en büyük suçludur.

balık baştan kokar.
hesabın var mı? giriş yap