• gerçekten kendi fotoğrafını kullanıyorsa dürüsttür, ek olarak özgüvenlidir. her şeyin altında bi bok aramayın.

edit : imla (her şey ayrı yazılırmış, buna takılan oldu)
  • benimdir bu
    aranma gibi derdim de yok
    götünüzden element uydurmayın yok aranmak yok bilmem ne diye
    isteyen istediğini kullanır
    derdi olan yönetime gider.
  • kendi fotografım vardır. burada foto koymaya cesaret edemeyenler bokluyor koyanları. haa fotograf yüklemek yasak olsa anlayacağım ama bir türlü bu kardeşlerimizi anlayamıyorum inanın.

tanım: bir siteye fotograf koyanların boklandığı ülkeden yaşayan yazarlardır.

edit: özelden saplar gelmiş ve o tiple kız kaldıramazsın diyo yobazlar. sizin gibi ne kendimi saklıyorum sağda solda nede kız düşürme amacım var. yazdıklarıma bakabilirsiniz. kızlar sanırım brad pitt kadar yakışıklı oluncu düşüyor galiba!

edit 2: birde anonim diyolar o zaman avatar harici neden resim yüklemeye izin var ?
  • benimdir, aranıyorumdur.

teşekkürler.

zorunlu edit: (bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)
  • bu platformda bir aranmadığımız kalmıştı, onu da yapıyormuşuz , çok şükür.
  • ben de kullanıyorum. madem böyle bir özellik var isteyen kullanır, istemeyen de kullanmaz bu kadar basit.
  • kullanmayacaksak niye var ki böyle bir özellik. instagramda veya twitterda neden kullanılıyor? oradakiler de mi aranıyor? ne saçma bir düşünce anlamadım. profilin benim olduğu belli olsun diye koyuyorum tabiki.
  • " net şekilde aranıyormuşmuş" bizim millet kadar kendi gibi davranmayan, kendinden olmayana bok atan çamur atan başka bir millet daha var mı acaba ? aranmıyorum ama koyuyorum foto. keyfimin kahyası mısın kardeşim ister koyarım ister koymam . sik kırığına bahele .
  • koyanları aranıyordur diye yargılamıyorum. zira o küçücük yerden neye benzedikleri bile belli olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap