• (bkz: divan oteli)

bir çok yazar da teyit edecektir eminim.
  • tatil için kesinlikle hillside beach derim. ben şirket hesabından gittiğim için para vermemiştim, sanırım çok pahalı ama denizi kumu yemekleri herşey on numara !

istanbul anadolu yakasında odaların rahatlığı açısından marriot'u, manzaranın güzelliği açısından suadiye otel veya hilton double tree'yi öneririm.

bir de nedense adana hilton otelini pek severim, çalışanları çok güler yüzlüdür, sıcak bir ortamı vardır.

butik ve otantik bir otel derseniz de kesinlikle mardin'deki tatlı dedeyi öneririm... kahvenizi uçsuz bucaksız etkileyici mezopotamya ovasına bakarak içebilirsiniz...
  • medusa otel - kaş/antalya
  • bu sene toplam 50 gün ankara dışında kaldım, kamu misafirhaneleri, öğretmenevleri, uygulama otelleri ve oteller hakkında bilgi vereyim;

bayburt: bayburt üniversitesi konuk evi. bayburt'ta bulabileceğiniz en güzel yer. bir de öğretmenevi var, o da güzel hem de ucuz. ama konukevi 5 yıldızlı otel seviyesinde.

trabzon: maçka'da günlüğü 60 lira olan vazelon pansiyon var. trabzon'da kalınacak en ucuz yerlerden birisi. ben memnun kaldım ama evlilik cüzdanı istiyorlar.

antalya: gazipaşa'da selinus otel. gayet iyi bir otel ve sezon dışında çok ucuz.

mersin: merkez öğretmenevi. 5 yıldızlı otel konseptinde.

köyceğiz: köyceğiz uygulama oteli. gayet temiz, ucuz ve güzel bir yer. şehre çok uzak sayılmaz.

izmir: sgk tesisleri. alsancak iskelesinin hemen çaprazında, deniz manzaralı, 5 yıldızlı otel konforunda ve oldukça ucuz.

uşak: uşak üniversitesi konukevi. çok ucuz ve kaliteli.

amasya: amasya uygulama oteli. ucuz ve kaliteli.

tokat: tokat öğretmenevi. merkezi, ucuz ve kaliteli.

şebinkarahisar: tek bir otel var zaten, adını hatırlayamıyorum ama oldukça güzel bir otel. hem de ucuz.

karaman: karaman öğretmevi. çok ucuz ve kaliteli.

adana: hekimevi. dilberler sekisi kenarında, ucuz ve konforlu bir yer.

zonguldak: emirgan otel. deniz manzaralı, ucuz ve kaliteli bir otel.

yine trabzon: katü spor tesisleri. biraz pahalı ama mükemmel bir yer.

giresun: kümbet yaylası osman abinin yeri. çok ucuz ve mükemmel bir kahvaltısı var.

samsun: 19 mayıs üniversitesi konukevi. ucuz ve konforlu.

rize: rize üniversitesi konukevi. çok çok ucuz ve aşırı rahat.

kaş: ağa marina motel. bungalov tarzı odalar. yenilenmiş bir otel, eski öğretmeviymiş. rahat ve ucuz bir yer.

manisa: celal bayar üniversitesi konukevi. rahat ama biraz eski. manzarası güzel.

muğla: muğla üniversitesi konukevi. çok güzel ve ucuz.

bolu: üniversite öğrenci yurtları. ama yarı özel olan. diğeri baya sikik. bolu gibi bir yerde paranızı piç etmeyin başka otelle. ya da gidin çadır kurun. bolu'da otelde kalmayın.

afyon: afyon kocatepe üniversitesi konukevi. ucuz ve konforlu.

şimdilik bu kadar ama hatırladıkça ekleyeceğim.
    aydın: üniversite konukevi. biraz kötü görünümlü ama rahat ve temiz bir yer.
  • marmaris için d resort grand azur
  • kayseri için grand eras otel.
    eskişehir için anadolu üniversitesi konukevi eski adıyla otel anadolu
    didim için orion otel
    sultanahmet istanbul için takav
  • fiyat & performans açısından benimde ekleyebileceğim bir kaç otel barındıran gerekli veri tabanıdır.

- bozcaada - çapraz resort hotel
    - erdek - hega apart (ocaklar)
    - sapanca - güral sapanca wellness park
    - alanya - long beach resort hotel
    - olimpos - bayrams
    - kabak koyu - gemile kamp
    - gümbet - club arya apart hotel
    - marmaris - maris beach hotel
    - datça - fora apart otel
  • anayurt oteli. ne güzel filmdi o.
  • (bkz: ankara class hotel)
    bestekâr'da oluşunun gürültü gibi bir eksisi varsa da, çok zarif görevliler, mis gibi odalar.
hesabın var mı? giriş yap