• burnumdaki sivilcem. sivilcemdeki burnum da denilebilir.
  • yanaklarım. bebek götü gibi, giderek buyuyorlar!
  • beynim...
    arızaya geçiyor sık sık. randıman alamıyoruz.
  • (bkz: burun)

kalkık ve düzgün olmasına rağmen sola doğru hafif yatık, karşıdan çok dikkatli bakılınca belli oluyor.

(bkz: dişler)

günde 1 paket marlboro touch ve 4-5 bardak çay/kahve ile sensodyne bile bir etki yapmıyor malesef.

(bkz: cilt)

sigara ile doğru orantılı deforme.

(bkz: kaşlar)

erkan petekkaya gibi kalın.

(bkz: adonis kası)

çok büyükler (hehe)

lan bunu okuyan da, quasimodo gibi bir şey canlandıracak gözünde ehu. christian bale'den hallice.
  • sol lobum. organ belirtmek istemiyorum.
  • ayaklarim. hicbir vucutta estetik bulmadigim organlardir ayaklar. gorsel olarak bana komik ve cirkin gelirler. butun gunun yorgunlugunu, vebalini cekerler. gerci ne onemi var, saglikli bir sekilde isimi goruyor ve bu bana yeter.
  • boyum. boyumun kısa olması dışında pek bir problemim yok. vücudumun kalan yerlerini az çok şekillendirebiliyorum. ha bir de suratı da vücuttan sayarsak, tipimi çok beğenmem. öyle tipsiz bir adam değilim ama tanrının kadınlara bir armağanı olmadığımı da biliyorum...
  • ince bir vücut yapısına sahip olmama ragmen roberto carlos gibi görünen bacaklarım. denize girmeye utanıyorum lan.
  • üniversite hayatı başlamış. yurda gelmişim valizle. arkadaşlarla tanışıyoruz filan. arkadaşla aramızda geçen konuşmadan bir kesit:
    +nerelisin
    - samsun
    +burundan anlamalıydım karadenizli olduğunu. aghslf...
    - @@@@

işin kötüsü yaşlandıkca uzuyor bu meret.
  • (bkz: ankete gel)
hesabın var mı? giriş yap