• icinde "sevgili" kelimesi gecen basliklari ayiklayan bir fasilite olsun. gönül yarasi olan yazarlar üzülmesin.
  • *istatistikler içerisinde ben butonu kullanımı ile ilgili bilgi verilsin, günde haftada ayda en fazla ben butonunu en çok kullananlar, nabza göre şerbet verenler, karma manyağı vs. olanlar afişe edilsin. entryleri sadece forum tadında yorumdan oluşan, ben butonu vasıtası ile insanların tepkilerini baz alarak entry girenlere "tu kaka" densin, bilgi içerikli yazanlara aferim denilsin. kimsede kötü niyet aranmasın, ama aramaya inanılsın.

* büyüyen sözlükle beraber filtreleme olanakları artsın, aynı anda bir seferde bir başlık altıdaki * mikado, guru, ssg 'nin yazdığı yazılar kalsın, diğerleri gözükmesin gibi filtre opsiyonları konulsun.
  • ben ekraninda "en begenilen entry'leri" basligi 20 entry listelesin, abartsin 30 entry göstersin.
    hatta basliklarinin yaninda bir buton olsun. tiklaninca listedeki entryler kac sukela almis, kac kere kötülenmis istatistiklerini görebilelim.

megalomanlara hizmette eksi sözlük kusursuz bir arac olsun.
  • nasıl bugün'e basınca o gün son yazılmış 50 başlığa ulaşabiliyorsak, bir buton olsa ki basınca o günün en çok entry girilmiş 50 başlığına kolayca hayvan ara ile uğraşmadan ulaşsak. böylece o günün önemli, en azından en çok tepki çekmiş olaylarına kolayca ulaşmış oluruz. interaktif kitlesel televizyondan haberler ve halkoyu yoklaması tribi
  • gelecekte entry oluşturmak; tarih ve zaman belirterek entry'lerin o tarihte otomatik eklenmesini sağlamak için bir araç/yöntem.
  • baslik/getir kutusunda "aramakriterim*/@yazar" diye yazip ara'ya basinca ona gore arasin.
  • istatistiklere "en tozlu basliklar" eklensin, senelerdir entry gormemis basliklari gostersin, ne nedir bilelim.
  • entry numarasınatıkladığımızda "bu entrynin adresi bla bla" şeklinde bir mesaj çıkacağına, ya entry numarası ya da entrynin url si clipboard a kopyalansın.
  • herkimki çaylak edilmiş. bu edilgen duruma sokulurken bilgilendirilsin. "-böle böle sen bana eşek dedin bende seni çaylak yaptım.." gibi bir açıklama mail, telgraf, teleks, telefon, sözlük dahilinde mesaj yada kendini imha eden bir notebook ile kişi haberdar edilsin. olmadı olay öncesinde uyarı atışı yapılsın, topuklarına sıkılsın.. ama bir anda çaylak yapılmasın.
  • entry yazarken gitmediğimizin, sözlükte olduğumuzun farkında olsa. dakikalarca yazdıklarımız boşa gitmese. "sizi gitti sandık ama entryniz 'login' olunca yerine koncak" sayfası sıçmasa. sıçarsa da sinirlerimizin yatışması için ağzını burnunu kırmak üzere birini yollasa. bekliyorum, gönderin ulan!

(bkz: sinirliyken entry girmek)
hesabın var mı? giriş yap